Be galo naudingas grožio triukas, kurį visos pamiršta

Nagų lakavimas - veikla smagi, tačiau kartais juk taip erzina, kai kruopščiai nusilakavusios nagus netyčia sugadiname visą grožį prilietusios kokį nors daiktą.

O tuomet - trukt už vadžių, vėl iš pradžių. Kaltiname prastos kokybės nagų laką, barame save už kantrybės nebuvimą ir pykstame dėl to, jog nagų lakavimo procesą reikės pradėti iš naujo.

Tam, jog taip neatsitiktų, pasirodo, yra būtina pasikliauti senu, tačiau ypač naudingu triuku. Jis susijęs tiek su nagų lako nuvalymu, tiek ir su jo uždėjimu.

Pasirodo, jokia procedūra nepadeda taip greitai išdžiūti nagų lakui, kaip nago nuvalymas nagų lako valikliu ir po to sekantis nagų užlakavimas. Atrodo, beprasmiška yra valyti nagus tam skirta priemone, kai ant jų ir taip nėra nagų lako?

Nagų lako valikliai, kokie jie bebūtų - ar savo sudėtyje turintys acentono, ar ne, vis dėlto yra labai naudingi, nes nuvalo natūralius ant nago esančius riebalus, kurie gali ilginti lako užlakavimo procesą.

Todėl net jei tavo nagai nelakuoti, būtinai juos vistiek nuvalyk nagų lako valikliu. Beje, nagų lakavimo procedūrų specialistai teigia, jog nuėmus nagų laką delsti nevalia - reikėtų kuo greičiau tepti kitą nagų lako sluoksnį, mat taip nagų lakas greičiau išdžius.

Iš tiesų, kodėl savo įprastos grožio procedūros nepavertus kuo paprastesne?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis