Ko niekada gyvenime nedrįstų padaryti „Facebooko“ merginų numylėtinis Airidas Skilandis?(FOTO)

Mums visuomet įdomūs žmonės, kurie turi daugybę sekėjų socialiniuose tinkluose. Kur jų paslaptis? Kuo jie traukia kitus žmones? Regis, iš Marijampolės kilęs Airidas Skilandis įsimena žmonėms ne vien įsimintina pavarde, bet ir išskirtine išvaizda. Tačiau ar vien traukianti akį išvaizda yra jo koziris?

Tavo Facebooko sekėjų skaičius itin didelis – net dvidešimt šeši tūkstančiai sekėjų. Sakyk, kaip tapai toks populiarus?

Turbūt man labai pasisekė, kad neturėdamas tobulo balso ar išskirtinio humoro jausmo, sugebu pritraukti aplinkinių dėmesį. Tiesa, manau, jog didžioji dalis manimi besidominčių yra merginos. Vienoms patinka mano akys, kitoms šypsena ar aprangos stilius. Dar anksti jaustis populiariam, kol nesu to nusipelnęs - domėjimąsi manimi priimu kaip komplimentą.

Airidas Skilandis
Airidas Skilandis
Asmeninio albumo nuotr.

Ar esi žmogus, kuriam rūpi tavo socialinio tinklo profilis – nuotraukos, įrašai, bendras įvaizdis?

Taip, mano profilis man rūpi. Facebooko asmeninė paskyra - tai lyg atspindys, koks tu esi ir ką veiki. Niekada nedrįsčiau pasidalinti kokiu nors gėdingu asmeniniu vaizdo įrašu ar nuotrauka.

Ar daug sulauki merginų dėmesio – o gal jau turi savo išrinktąją?

Visokių dienų būna, tikrai ne visada dėmesio sulaukiu labai daug. Manau, jog daugelis merginų tiesiog nepradeda bendrauti, nes mano, jog ir taip dėmesio sulaukiu daug. Galbūt dėl šios priežasties merginos kol kas ir neturiu...

Airidas Skilandis
Airidas Skilandis
Asmeninio albumo nuotr.

Ką šiaip gyvenime veiki? Kokių turi hobių?

Kol esi studentas, gyvenimas labai paprastas. Visų pirma, pirmenybe teikiu studijoms, o tik tada pramogoms. Tačiau gana dažnai mėgstu laiką praleisti ramiai namuose, žiūrint gerą filmą.

Į ką labiau kreipi dėmesį – merginos išorę ar vidų?

Manau, kad labiau kreipiu dėmesi i vidinį grožį, vertinu protingas merginas. Žinoma, visų pirma atkreipiu dėmesį į išorę, bet tai yra niekas, jei merginos vidus man nepriimtinas.

Airidas Skilandis
Airidas Skilandis
Asmeninio albumo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis