10 patarimų, ką veikti šaltėjančiais rudens vakarais

Lauke po truputį vėsta, ir nors širdyje vis dar vasara, tenka pripažinti, jog rudenėlis jau aiškiai užima savo pozicijas. Prieš akis - trumpesnės dienos ir ilgesni vakarai, o su jais ir klausimas: ką prasmingo ir šaunaus nuveikti ilgėjančiais vakarais? Štai 10 puikių pasiūlymui kiekvienai panelei.

1. Lankyk būrelius. Rudens vakarų nevalia praleisti tinginiaujant! Viena vertus, jei po mokyklos ar universiteto jautiesi pavargusi, neverta savęs varginti. Kita vertus, lankydama tau patinkančius būrelius jausiesi energingesnė ir labiau motyvuota! Todėl paieškok tokio būrelio, kuris tau teiktų pasitenkinimą ir būtų tikra atgaiva tavo širdžiai. Kiekviename mieste ar miestelyje galima rasti įvarių būrelių kiekvienos skoniui: dailės, šokių, rašymo, chemijos ir t.t. Svarbiausia pasiryžti nueiti. Pamatysi, vieną kartą apsilankiusi norėsi grįžti ir dar kartą!

2. Atlik mankštą. Ar žinai, jog kasdieninė mankšta gerina ne tik fizinę, bet ir protinę veiklą? Tai labai naudinga besimokančioms panelėms. Jei nesi ta, kuriai patinka sportavimas sporto salėje ar grupiniuose užsiėmimuose, puikiausiai gali sportuoti namuose. Įsirenk namie kampelį, kuriame galėtum sportuoti - pasidėk sporto kilimėlį ir svarelius prieš akis. Tai turėtų tave kiekvieną rytą prabudus motyvuoti sportavimui!

3. Vaikščiok lauke. Vaikščiojimas kieme krintant rudeniniams lapams dar žavingesnis nei vaikščiojimas kepinant karštai saulei. Tik nepamiršk šilčiau apsirengti - vakarai jau darosi vėsesni, todėl išėjusi pasivaikščioti su trumpute suknute rizikuoji pasigauti rudeninį peršalimą.

4. Pamiegok. Miegas suteikia mums antrą gyvenimą, ypač kai iš pamokų grįžtame išsekusios ir pavargusios. Ką daryti? Pusvalandį numik, tačiau nepamiršk, jog ilgesnis nei valandos laikotarpio pietų miegas yra ne itin geras variantas. Ilgas popietės miegas ateityje gali sukelti migreną, be to, iki soties išmiegojusi po pietų gali ilgai neužmigti vakare.

5. Nueik į vietos biblioteką ir skaityk knygas. Arba - pasiimk knygas iš bibliotekos ir skaityk namuose. Nusipirkti knygas šaunu, tačiau kai yra nuostabi galimybė sutaupyti ir neišleisti pinigų skaitant mėgstamas knygas, tuomet kodėl ne? Be to, sutik, bibliotekos turi kažką išskirtinio - tyla, ramybė ir harmonija juntama vos įžengus į bibliotekos erdvę. Jei mokykloje patiri nemažai streso, esi nuolatiniame triukšme, pabūti bibliotekoje bus sveika ne tik dvasiniam tavo pasauliui, bet ir fizinei būklei.

6. Su draugėmis pasidarykite pyragų kepimo vakarą. Sutark su geriausiomis draugėmis - grįžusios iš pamokų kiekvieną iškepa po gardų pyragą, o vėliau pas kurią nors susirinkusios degustuojate pyragus. Tai gali būti ir ne pyragai, o bet koks kitas patiekalas, svarbiausia, jog kartu susirinkusios smagiai praleistumėte laiką. Dar geriau, jei pyragus kepsite kartu! Tik tam jau reikėtų daugybės vietos virtuvėje, tačiau kodėl nepabandžius draugiškai pasidalinti erdve?

7. Nueik į kokį nors renginį. Bent kartą į savaitę po pamokų nueik į kokį nors šaunų renginį, kurio metu pasisemsi geros energijos. Rudens sezonas gausus įvairiausių kultūrinių renginių, muziejinių parodų ir spektaklių. Garantuojame, jog vasarą nebuvo daug laiko apsilankyti kultūriniuose renginiuose, todėl rudenį palanku atsigriebti.

8. Atrask tai, kas tau iš tiesų patinka. Šaltėjančiais rudens vakarais, kaip bebūtų, vis rečiau norėsis kišti nosį į lauką, todėl lieka nemažai laiko gilinimuisi į save ir savo poreikius. Vis mąstai, kuo norėtum būti, kokia galėtų būti tavo ateities profesija ar darbas? Rudens sezonas - puikus metas nuspręsti, ko trokšti iš gyvenimo. Internete yra nemažai su asmenybėmis susijusių testų, gali paskaityti ir knygų, kurios tau patars, kokia veikla tau tiktų užsiimti turint atitinkamas savybes.

9. Padaryk tai, ko manei negalinti padaryti. Manai, jog visai nemoki piešti? O gal mąstai, jog negali šokti? Ilgesniais rudens vakarais puikiai gali daryti tai, ką manai nesugebanti padaryti. Pavyzdžiui, pabandyk nupiešti savo nuotaiką atitinkantį paveikslą. Arba nufilmuok save smagiai šokančią. Gal net su draugėmis sukurtumėte smagų šokį? Nebūtina viešinti vaizdo įrašų, juk kaip smagu turėti širdžiai mielų atsiminimų.

10. Išmok naujų rudens sezono makiažo ar šukuosenų subtilybių. Iš tiesų, vien peržiūrėti ar perskaityti naujus grožio patarimus neužtenka, būtina išmėginti viską realybėje! Gali pasikviesti keletą draugių ir tai, ką išmokai, pademonstruoti ant jų - padaryti joms naują šukuoseną, atlikti makiažą. O tuomet surenkite fotosesiją! Laukia smagus laikas lavinant savo grožio gebėjimus ir gražinant drauges.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis