5 su išvaizda susiję dalykai, kurie verčia vaikinus kikenti

Prasidėjęs naujų mokslų metų sezonas mus verčia surimtėti ir atsakingiau žvelgti tiek į savo asmeninį, vidinį gyvenimą, tiek ir į išvaizdos niuansus. Vis dėlto yra tokių išvaizdos elementų, kuriuos vaikinai pastebi nepaisant sezoniškumo. Kokie yra tie 5 merginų išvaizdos bruožai, kurie vaikinus verčia... kikenti?

1. Iššaukianti apranga ten, kur vertėtų atrodyti kuklesnei. Ne paslaptis, jog dauguma merginų, eidamos į mokyklą ar universitetą, šiek tiek persistengia ir vietoje kuklesnio stiliuko pasirenka kiek pernelyg kūną atidengiančius drabužius. Vaikinų nuomone, tai tikrai nėra gražu, priešingai - net kiek vulgaroka. Renkantis aprangą mokykloje ar universitete, vaikinų nuomone, derėtų atsižvelgti į tai, jog tai yra mokslo įstaiga. Anot jų, viena, kai merginos renkasi labiau pastebimą aprangą eidamos į miestą, o visai kas kita, jei taip panelės rengiasi keliaudamos į mokyklą ar universitetą.

2. Įvairiausiais atspalviais marginti plaukų galiukai. Nors šiuo metu naujausia šukuosenų tendencija rėkte rėkia, jog spalvotai dažyti plaukų galiukai yra gražu, daugelis vaikinų pripažįsta, jog toks šukuosenos pasirinkimo būdas jiems nėra gražus. Jei vaikinams reikėtų rinktis, gražiausi plaukai jiems būtų tiesiog vienspalviai plaukai arba švelniomis sruogelėmis marginti plaukai. Ne vienas vaikinas pripažįsta, jog juokingos jiems atrodo ir prisegamos sruogos, kurios turi tendenciją išlįsti iš po tikrųjų panelių plaukų.

3. Per ryškus veido kontūravimas. Veido kontūravimas iš tiesų gali išryškinti gražiausius merginų bruožus, tačiau vis dėlto kai kurios merginos yra linkusios persistengti su veido makiažu. Tai ypač matyti, kai vietoje kuklaus veido kontūravimo skruostikaulių srityje yra nubrėžiama smėlio spalvos juosta, kuri grožio tikrai neprideda. Vaikinai dažnai juokauja, jog pamačius taip pasidažiusią panelę, tą nediduką ruoželį ant skruostų taip ir norisi švelniai nuvalyti ranka.

4. Dešimtmetį nepešioti merginų antakiai. Nors dabartinės mados tendencijos antakių atžvilgiu aiškios - siūliukai virš akių jau seniai išėjo iš mados, vis dėlto kai kurios merginos su antakių storumu, anot vaikinų, persistengia. Matyt, vaikinai turi omenyje paneles, kurios žūt būt megina atkartoti garsiosios Caros Delevingne vešliuosius antakius. Deja, ne visoms merginoms toks antakių variantas tinkamas. Todėl vaikinų verdiktas aiškus - verčiau ne sekti naujausiomis tendencijomis, o stebėti, kas tinka pačioms merginoms.

5. Merginų batai, kurie nėra skirti joms. Apie ką mes čia? Apie batus, kurie visai netinka merginoms pagal jų stiliuką. Pavyzdžiui, vaikinus dažnai juokina panelės, kurios pasirenka batus aukštais kulnais arba milžiniškomis platformomis, tačiau su tokiais batais visai nemoka vaikščioti. Vaikinams kyla klausimas - kam tokius batus tuomet iš viso rinktis? Anot vaikinų, gražiai atrodo panelės, kurios renkasi batus, kurie joms yra patogūs - tuomet panelė atrodo pasitikinti savimi ir tvirta.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis