Į Angeliną Jolie panaši Lietuvoje gyvenanti Anastasija grožiui negaili nei laiko, nei pinigų (FOTO)

Lietuvoje gyvenančios Tarptautinės teisės studentės Anastasijos Ponomarenko nesumaišysi su niekuo - išskirtiniai veido bruožai ir dailus stiliukas įsimena kiekvienam. Vis dėlto dažnai šią gražuolę aplinkiniai pavadina... pačia Angelina Jolie!

Kaip ji reaguoja į tokį palyginimą? Ar tikrai tokiai išvaizdai išlaikyti reikia daug pastangų? Sužinosi paskaičiusi trumpą interviu.

Anastasija, esi išskirtinės išvaizdos mergina. Ar daug pastangų įdedi puoselėdama savo išvaizdą?

Negalėčiau pasakyti, kad įdedu labai daug pastangų į savo išvaizdą. Tačiau tuo pačiu galiu pasakyti, jog negailiu pinigų ir laiko grožio salonams ir ten atliekamoms procedūroms.

Anastasija Ponomarenko
Anastasija Ponomarenko
Asmeninio albumo nuotr.

Kiek laiko kasdien užtrunki prie veidrodžio, kokias procedūras atlieki?

Viskas priklauso nuo to, kaip man reikia suplanuoti savo dienotvarkę. Paprastomis dienomis man reikia mažiau laiko susiruošti: ryte nueinu į dušą, susitvarkau plaukus ir tik 5 - 10 minučių skiriu makiažui. Kartais net ir makiažui sakau ne. Taip būna tuomet, kai leidžiu odai pailsėti nuo kosmetikos.

Nemažai žmonių tave galėtų pavadinti lietuviškąja Angelina Jolie. Ar pati turi kokį nors grožio idealą, į kurį lygiuojiesi?

Man malonu, kai žmonės mane palygina su garsia aktore. Pasaulyje yra daug gražių įžymių merginų, bet negalėčiau pasakyti, jog į kažką lygiuojuosi. Esu tokia, kokia esu. Manau, jog kiekvienas žmogus yra individualus ir savaip gražus.

Anastasija Ponomarenko
Anastasija Ponomarenko
Asmeninio albumo nuotr.

Tavo Facebooko profilyje nemažai tavo nuotraukų. Iš kur mokaisi pozuoti? Ar pačiai tenka dažnai dirbti modelio darbą?

Nuo 10 iki 14 metų lankiau modelių mokyklą, bet niekuomet su modelio darbu nekilo minčių sieti ateities. Pozuoti prieš objektyvą man - tik hobis. Kartais sutinku pasifotografuoti, nes prieš kameras jaučiuosi laisvai, tačiau tai darau savo malonumui, o ne dėl uždarbio.

Anastasija Ponomarenko
Anastasija Ponomarenko
Asmeninio albumo nuotr.

Gatvėje turbūt sulauki nemažai dėmesio. Koks gerbėjas yra tave labiausiai nustebinęs?

Iš tiesų, dėmesio būna... Tačiau jei tai įkyrus gerbėjas, stengiuosi nereaguoti (šypsosi)

Esi studentė. Su kuo sieji savo ateitį, ką planuoji veikti baigusi studijas?

Taip, studijuoju Tarptautinę teisę ir domiuosi mada. Nors tai visiškai skirtingi dalykai, man jie patinka ir manau, jog savo ateitį siesiu būtent su jais.

Anastasija Ponomarenko
Anastasija Ponomarenko
Asmeninio albumo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis