Gražuolė lietuvaitė Gotė - mergina, kuri ne vieną privers pakilti nuo kėdės (FOTO)

Devyniolikmetė Gotė Ulozevičiūtė daugeliui panelių galėtų būti tikras užsispyrimo ir valios pavyzdys - mergina ne tik daugybę metų aktyviai sportuoja ir sportu sieja ateitį, bet taip pat spėja mokytis makiažo subtilybių.

Su ryžto niekad nepritrūkstančia įspūdingos išvaizdos Gote kalbamės apie tai, kiek pastangų reikia išlaikyti tokią figūrą. Ar Gotei lieka laiko laisvalaikiui? Nustebsite paskaičiusios!

Esi aktyviai sportuojanti mergina. Sakyk, kiek pastangų reikia įdėti, jog turėtum tokią figūrą?

Sporte, kaip ir visur kitur, galioja taisyklė - kiek pastangų įdėsi, tokį rezultatą turėsi. Esu dėkinga tėvams, jog nuo pat mažens mane ragino užsiimti aktyvia veikla - baseinu, bėgimo treniruotėmis, kovinėmis sporto šakomis ir kita. Sportas yra tarsi įaugęs į mano kraują! Šiuo metu sporto salėje prakaitą lieju 4 - 5 kartus per savaitę, o trumpiausia treniruotė trunka 1, 5 h.

Beje, mitybos kol kas neriboju - leidžiu sau pasimėgauti ir greituoju maistu. Tačiau pasiekus reikiamą formą pakoreguosiu ir mitybos režimą.

Gotė Ulozevičiūtė
Gotė Ulozevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr.

Esi Lietuvos sporto universiteto studentė. Ar savo ateitį sieji su sportu?

Šioje mokslo įstaigoje studijuoju sporto ir turizmo vadybą. Ji nėra tiesiogiai susijusi su sportu, tačiau tikrai neįsivaizduoju savo gyvenimo be sporto - nei dabar, nei ateityje.

Gotė Ulozevičiūtė
Gotė Ulozevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr.

Esi ir makiažo specialistė. Kiek pati užtrunki kasdien prie veidrodžio?

Kasdien nesidažau. Nesuprantu, kaip kitos merginos gali kasdien su vakariniu makiažu ir dirbti, ir mokytis, ir sportuoti. Tai juk nei sveika, nei estetiškai atrodo.

Gotė Ulozevičiūtė
Gotė Ulozevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr.

Ko gero, aplinkiniai dažnai giria tavo sportiškas kūno formas. Ar vienas iš tave sportuoti motyvuojančių dalykų yra patikti aplinkiniams, būti įvertintai?

Didžiausia motyvacija sportuojant tikrai nėra patikti kitiems, man svarbiausia susikurti tokį kūną, kuris patiktų man pačiai ir aš jausčiausi gerai. Man asmeniškai nėra gražu itin lieknos panelės. Tačiau svarbiausia - mylėti save pačią.

Ar nenukenčia nuo sporto laisvalaikis, ar atsiranda laiko atsipūsti, pabūti su draugais?

Ir mokytis, ir dirbti, ir sportuoti, ir turėti laisvalaikį tikrai yra įmanoma! Stengiuosi, jog nė vienas iš šių dalykų nenukentėtų.

Gotė Ulozevičiūtė
Gotė Ulozevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr.

Ką patartum panelėms, kurios trokšta turėti dailesnes kūno formas - nuo ko pradėti? Kokią sporto šaką geriau rinktis?

Pirmiausia, žinoma, patarčiau užsirašyti į sporto salę. Reikia susikurti savo tikslą ir kryptingai eiti jo link. Salėje reikėtų nesimuliuoti ir ne grožio madas demonstruoti, o tikrai stengtis. Tik įdėjus daug pastangų bus galima pasiekti tikslą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis