Metas rinktis: 5 populiariausi 2015 Helovyno kostiumai (FOTO)

Artėja naktis, kai viso pasaulio merginos vieną naktį virs princesėmis, veiksmo filmų herojėmis ar gąsdinančiomis vampyrėmis! Jei jau planuoji apie Helovyno vakarėlį, ko gero, esi pagalvojusi apie savo būsimą kostiumą!

Semkis idėjų iš populiariausių 2015 metų kostiumų - būtent šiuos kostiumus Helovyno produkcijos prekybininkai įvardina kaip perkamiausius:

1. STAR WARS herojai. Gruodį visą pasaulį sudrebinsiantis „Žvaigždžių karų” filmas kostiumus šia tematika daro pačius populiariausius šiais metais. Pasirinkimas, kuriuo herojumi tapti per Helovyną iš tiesų nemažas, tačiau jei kalbėtume apie merginoms skirtus šventės kostiumus, pats populiariausias lieka princesės Leilos kostiumas, kuris ne tik gražus, bet ir lengvai pasisiūdinamas!

Princesė Leia
Princesė Leia
Vida Press

2. Kostiumai grupelėms. Helovyno kostiumai žmonių grupėms šį sezoną - vieni madingiausių. Bent jau taip teigia kostiumų pardavėjai. Tad kokios idėjos tau ir tavo draugėms? Puikiai gali atkartoti Taylor Swift gang`o kostiumus - žinoma, tam jau prireiks ne tik specialių drabužių, bet ir atitinkamų makiažo priemonių bei aksesuarų.

Taylor Swift ir jos gang`as
Taylor Swift ir jos gang`as
Vida Press

Taylor Swift ir jos gang`as
Taylor Swift ir jos gang`as
Vida Press

Dar viena idėja - pasipuoškit Miley Cyrus įvaizdžių pokyčiais! Smagią tokio kostiumo nuotrauką rasi ČIA.

3. Minijonai. Filmas, kuris šiais metais susilaukė gausybės dėmesio, negali būti pamirštas ir kalbant apie Helovyno kostiumus. Žinoma, ganėtinai sudėtinga būtų vilkėti milžinišką minijono kostiumą, tačiau pasipuošti kokiu nors drabužiu su minijonų emblema visai šaunu. Pataikysi tiesiai į dešimtuką, jei rinksiesi kombinezoną su minijonų atvaizdu arba pūstą suknelę su mažyčiais minijonukais.

Minijonai
Minijonai
Vida Press

4. Garsiausių serialo herojų kostiumai. Na, na, pakratykime galvelės, kokie gi serialai šį sezoną buvo patys žiūrimiausi? O kokie patiko tau? Ko gero, į pirmąsias vietas vis dar statytume „Vampyrų dienoraščius“ ir „Jaunąsias melages“.

„Vampyrų dienoraščiai“
„Vampyrų dienoraščiai“
Vida Press

Ko tau prireiks, norint atkartoti herojų stilių? Rinkis tamsesnio stiliaus drabužius, daugiau odos ir žinoma, nepamiršk suknelių. Gali pakopijuoti merginų stiliuką pasidarydama panašias šukuosenas bei makiažus. Tikrai nėra sudėtinga!

„Jaunosios melagės“
„Jaunosios melagės“
Vida Press

5. Nemirtingieji zombiai. Taip, zombiai niekur nedingo ir šiais metais jie dar populiaresni. 2015 metais netrūko garsių filmų, kuriuose pasirodė daugybę mirtinguosius gąsdinančių pabaisų, o Helovynas juk tam ir skirtas, jog galėtum ką nors išgąsdinti?

Būtent todėl rinkis zombės kostiumą! Arba bent jau išbandyk ką nors šiurpinančio. Pažiūrėk, kaip drąsiai pozuoja Rita Ora, apsupta zombių!

Rita Ora
Rita Ora
Vida Press

Rita Ora
Rita Ora
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis