Cindy Crawford keturiolikmetė dukra: visi susirūpinę, jog ji gyvena per greitai (FOTO)

Garsiosios manekenės Cindy Crawford dukra Kaia Gerber - tikras gražuolės mamos atspindys. Visi iki vieno teigia, jog ji paveldėjo visus dailiausius mamos bruožus.

Ilgi, sveiki plaukai, riešutų spalvos akys, spindinti oda - visa tai puošia keturiolikmetę Kaia Gerber. Jos nepriekaištinga išvaizda lėmė ir tai, jog ji jau buvo pastebėta garsių mados kompanijų, todėl tai, jog Kaia Gerber seks mamos pėdomis, beveik aišku.

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Kaia Gerber su mama
Kaia Gerber su mama
Vida Press

Vis dėlto tokia pranašaujama merginai sėkmė apkarsta pamąsčius, jog jaunai gražuolei tik keturiolika metų. Kai kitos mergaitės tokiame amžiuje dar tik atsisveikina su lėlėmis, Kaia jau išbando naujausias makiažo subtilybes ir avi batus aukštais kulnais. Beje, su tokiais batais sunkiai pavaikščiotų ir dažna pilnametė mergina.

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Kaia Gerber batai
Kaia Gerber batai
Vida Press

Net pati Kaia Gerber mama Cindy ne kartą viešai yra prisipažinusi, jog norėtų, kad jos dukra ilgeliau pasidžiaugtų savo vaikyste ir neskubėtų gyventi bei anksti pradėti modelio karjeros.

Dar visai neseniai viešumoje pasirodžiusi Kaia Gerber auga kaip ant mielių - šiuo metu paauglė dažnai pasirodo įvairiuose renginiuose, kuriuose kaip tokiai jaunutei mergaitei nepagailima nei makiažo, nei prabangių drabužių.

Cindy savo namuose turi milžinišką, dizainerių drabužių pilną spintą, kuri yra jos palikimas Kaia Gerber, kai ši užaugs. Vis dėlto žiūrint į Kaia nuotraukas, jau dabar aišku, jog tokia jaunutė mergina nėra abejinga prabangiems drabužiams.

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Kaia Gerber su broliu
Kaia Gerber su broliu
Vida Press

Visgi negalima teigti, jog mama nesusitvarko su savo dukra. Priešingai, Kaia Gerber ir Cindy - geriausios draugės, kurios šnekasi apie viską. Todėl faktas, jog per anksti pradėjusi suaugusios panelės gyvenimą Kaia Gerber paslys - abejotinas.

Tačiau niekuomet negali būti tikras tuo. Belieka palinkėti Kaia Gerber išsaugoti savo nerūpestingus paauglystės laikus ir nepasiduoti grožio industrijai taip greitai.

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis