5 programėlės, kurios padės tau įgauti formą

Darbai, mokslai, atsiskaitymai, egzaminai, nereguliarus valgymas, miego stoka - visi šie dalykai mus nuvargina ir priverčia pasijusti nekaip. Nori gyventi sveikiau, jaustis geriau ir labiau sau patikti? Yra 5 su vidiniu ir išoriniu grožiu susijusios programėlės, kurios padės tau pasijausti kur kas geriau.

1. FOODUCATE. Food ir educate (angl. maisto ir išsilavinimo) derinį jungiantis programėlės pavadimas leis tau rinktis sveikesnį maistą. Atsisiuntusi programėlę paprasčiausiai nuskenuok norimo produkto etiketę parduotuvėje ir sužinosi, kiek ir kokių naudingų bei žalingų medžiagų yra produkte. Tik atsargiai - netapk išprotėjusia dėl sveiko maisto, pasilepinti irgi galima!

2. HEADSPACE. Kankina stresas dėl atsiskaitymų ar egzaminų? Jautiesi nuolatos pavargusi? Net aktorė Emma Watson pripažino, jog ši programėlė - tikra streso naikintoja. Ten rasi programas, kurios ramina, sporto rūšis, kurios suteikia atsipalaidavimą ir net vesi savo streso dienoraštį. Šalin nervus!

3. BLOGILATES. Nuostabi programėlė, kuri leis tau nešiotis su savimi sporto salę visur, kur eini. Sporto entuziastė Cassey Ho šaunius aeorobikos pratimus sudėjo į programėlę, todėl ir būdama pas geriausią draugę namie galėsi sportuoti pagal programą. Taip pat šioje programėleje rasi daugybę gardžių sveikų patiekalų receptų, merginų forumą ir mėnesinį treniruočių tvarkaraštį, kurį galėsi susidėlioti, kaip nori.

4. SPRING MOVES. Sportuodama ar bėgiodama dievini klausytis savo mėgstamiausios muzikos? Tuomet ši programėlė padės tau susidėlioti savo svajonių playlistą. Dėliokis savo sporto grojaraštį pagal muzikos stilių. Jei žadi aktyviai sportuoti, rinkis trankesnę muziką. Jei rinksiesi ramesnį sportą - galėsi susidėlioti ramesnias melodijas.

5. WATERLOGGED. Vanduo - gyvybės ir sveikatos šaltinis, tačiau kaip dažnai mes pamirštame, jog vandens per parą iš tiesų reikėtų išgerti nemažai? Ši programėlė tau neleis to pamiršti, nes įsivedusi kiekį vandens, kurį privalai išgerti, kiekvieną dieną gausi priminimą, jog dabar turi atsigerti. Mėnesis tokios programėlės naudojimo ir džiaugsiesi pagražėjusia oda!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis