Ryškioji lietuvaitė Augustė: „Išlaikyti populiarią „Instagram“ paskyrą tikrai nėra lengva“

socialinių medijų atpažįstama lietuvaitė Augustė Kukauskaitė išsiskiria unikalia „Instagram“ paskyra, kurioje pinasi ryškios spalvos, entuziazmas gyvenimui ir grožis. Su vizažo sritimi eksperimentuojanti Augustė „Instagram“ platformoje jau yra surinkusi virš 20 tūkst. sekejų armiją ir šiandien su PANELE dalinasi savo požiūriu į internetine veiklą bei pavasariniais grožio patarimais.

Auguste, trumpai papasakok, kaip atradai interneto pasaulį, kuo jis tave patraukė?

Interneto pasaulis mane patraukė dar tuomet, kai dar buvau maža mergaitė, mane žavėjo mintis, kad išreikšdama savo mintis, realizuodama save virtualioje realybėje gali tapti žinoma. Mano veikla internete prasidėjo tada, kai atradau ,,Youtube“ platformą, nuo to laiko viskas ir prasidėjo.

A post shared by AugustėKuk (@tyxleizjbs) on Feb 24, 2018 at 5:01am PST

Tavo „Instagram“ paskyrą seka nemenkas skaičius žmonių – virš 20 tūkst. sekėjų. Kaip manai, kur yra tavo populiarumo šioje socialinėje platformoje paslaptis?

Manau, šiais laikais didelę įtaką turi buvimas savimi, ne visi išdrįsta reikšti savo mintis ar pasidaryti ryškesnį makiažą, nes galbūt bijo kitų žmonių kandžių nuomonių. Mano ,,Instagram“ paskyra išsiskiria iš kitų, nes visose fotografijose bandau išreikšti save. Mano nuomone, buvimas savimi ir yra paslaptis, kuri padėjo man išsaugoti savitumą tarp daugumos Lietuvoje egzistuojančių šio socialinio tinklo paskyrų.

🦄

A post shared by AugustėKuk (@tyxleizjbs) on Oct 30, 2017 at 7:40am PDT

Kaip manai, ko reikia žmogui, jog jis būtų populiarus „Instagram“ kanale?

Tam jog taptum populiarus „Instagram“ paskyroje turi pritraukti žmones savo asmenybe arba išskirtine išvaizda. Dar geriau, jei suderinsi šiuos abu dalykus. Žinoma, svarbu ir drąsa, nes kai tave pradeda stebėti tokia didelė minia žmonių, ne visada sulauki teigiamų komentarų. Privalai būti unikalus ir nekopijuoti kitų vartotojų idėjų, nes tik išskirtinumu patrauksi žmones į savo paskyrą.

Pink paradise 💕

A post shared by AugustėKuk (@tyxleizjbs) on Aug 15, 2017 at 5:26pm PDT

Grožis – vizažas, manikiūras, šukuosenos – tavo variklis. Kuo tave žavi ši sritis, ar ketini sieti ateitį su ja?

Mane žavi, kokias galimybes suteikia savęs perteikimas, realizavimas išvaizdoje. Vieną dieną aš galiu atrodyti vienaip, kitą - kitaip. Ateities sieti su šia sritimi neplanuoju, tačiau niekada negali žinoti, kas patrauks mane rytoj ar už metų.

Swipe babies 😍

A post shared by AugustėKuk (@tyxleizjbs) on Feb 19, 2018 at 9:32am PST

Tavo nuotraukomis socialiniuose tinkluose sekėjai žavisi, komentuoja po jomis. Iš kur semiesi grožio paslapčių, kas yra tavo grožio ikonos?

Įvairaus makiažo idėjų pasisemiu iš kitų socialinės medijos vartotojų, kartais tas idėjas galvoju ir įgyvendinu pati. Išskirtinės grožio ikonos neturiu, mano nuomone, kiekvienas žmogus yra savaip gražus, todėl kiekvienas išsiskiriame unikaliais, dailiais veido bruožais.

Turi puikų estetinį stiliaus pojūtį, kurį demonstruoji vystydama savo socialinę platformą. Į kokias „Instagram“ paskyras dažniausiai užsuki pati, kurios tau pačiai yra estetiškai patrauklios?

Man asmeniškai labiausiai patinka ryškios socialinės medijos paskyros, nesvarbu su kokia sritimi jos susijusi. Mane traukia ryškios spalvos ir nuotraukų derinimasis tarpusavyje, o tai suderinti, žinau iš asmeninės patirties, nėra lengva užduotis. Kad ,,Instagram“ paskyra būtų estetiškai daili, į tai reikia įdėti daug darbo, pastangų bei laiko.

tb

A post shared by AugustėKuk (@tyxleizjbs) on Dec 11, 2017 at 2:30pm PST

Tavo mėgstamiausios kosmetikos priemonės pavasario sezonu.

Neįsivaizduoju pavasario sezono be ryškių spalvų, esu įkvėpta pražystančių gėlių. Taigi būtina priemonė būtų ryškūs akių šešėliai, rausvi skaistalai, taip pat įvairios švytėjimo suteikiančios priemonės.

Trumpas grožio patarimas PANELĖS skaitytojoms.

Visada šypsokitės ir būkite savimi, nes be to pasaulis gali tapti labai pilkas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis