5 įrodymai, jog jis tavimi susidomėjęs

Šie penki ženklai aiškiai parodo, jog jis tau nėra abejingas. Ar pastebėjai juos? Atskirk jau dabar!

1. Jis linksta link tavęs

Jeigu vaikinas tavimi susidomėjęs, gali pastebėti, kaip jo kūnas linksta tavojo link. Šis judesys gali būti labai subtilus ar netgi ypač akivaizdus. Taip jis leidžia tau suprasti, kad norėtų būti dar artimesnis. Kai jo susidomėjimas bus priimtas, jums abiem bus sunku atsitraukti vienam nuo kito!

2. Viskas dar artimiau

Romantinių santykių fizinės prigimties esminis aspektas – abipusiškumas. Kitaip tariant, jo padaryta pažanga turi atitikti tavąją. Tai ne tik signalizuoja apie tavo susidomėjimą, bet ir padeda išlaikyti jo susidomėjimą.

3. Jis tave ryja akimis

Visi esame girdėję patarlę „Akys yra sielos veidrodis“. Jeigu jis tavimi susidomėjęs, jo žvilgsnis bus sutelktas į tave, jis tavęs tiesiog nepaleis iš akių. Į jo romantišką žvilgsnį reaguok ramia šypsena ir leisk jam suprasti, kad jis tave taip pat domina. Jis bus tavo vos tik tau panorėjus.

4. Lietimas – geras dalykas

Jeigu vaikinas tavimi domisi, jis norės būti kuo arčiau tavęs. Jis taip pat pasinaudos kiekviena galimybe tave paliesti. Galbūt tai bus tavo ranka, gal koja, o gal kelis – visiškai nesvarbu, bet kokiu atveju jis taip leidžia tau suprasti, kad tu jam patinki.

5. Stengiasi „netikėtai“ susitikti

Sutapimai baigėsi. Atėjo metas įžvalgumui. Vadinamieji „laimingi atsitiktinumai“ gali būti ne tokie jau atsitiktiniai. Turbūt jo „netikėtas“ pasirodymas tavo pamėgtoje kavinėje ar susitikimų vietoje yra signalas, kad jis bando su tavimi užmegzti ryšį (tik nenori pasirodyti persekiotoju!). Priimk tai kaip teigiamą ženklą ir iš judviejų kito susitikimo išspausk viską, ką gali. Gali paaiškėti, kad turite šį tą daugiau nei priklausomybę nuo dvigubos latė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis