Kokiam flirtui negali atsispirti skirtingi Zodiako ženklai?

Kievienas žmogus flirtą traktuoja labai skirtingai. Vienam flirtas - subtilios užuominos, nedrąsūs žvilgsniai, kitam - konkretūs veiksmai ir žodžiai. O į kokį flirtą labiausiai atkreipia dėmesį skirtingi Zodiako ženklai? Rask savo simpatijos Zodiako ženklą ir paskaityk!

Avinas. Avino ženklo atstovai - nepalenkiamieji, kurių simaptiją dažnai būna sunku užkariauti. Avino ženklo atstovas tavimi nesusidomės, jei pati neparodysi iniciatyvos. Mat avinai yra linkę vadovautis nuostata - jei mergina parodo simaptiją, tik tuomet avinas pradės ją rodyti pats. Avinai negali atsispirti skaniems kvapams, todėl prieš eidama į pasimatymą nepamiršk gardžiai pasikvepinti.

Jautis. Jaučiai ganėtinai ramūs, todėl atkaklumo ir veržlumo dažnai jiems stinga. Vis dėlto tai nereiškia, jog jie nereikalauja to paties iš tavęs. Jaučiai ganėtinai drovūs, todėl patys pirmi retai kada užkalbina patinkančią merginą. Jei tavo fronte jautis, imkis veiksmų. Jie tikrai nėra tie, kurie tave įžeistų, jei jiems iš tiesų nepatinki. Jaučiai dievina gražias žinutes, todėl gali juos tuo pradžiuginti.

Dvyniai. Dvyniams patinka žaidimai, todėl jie to paties reikalauja ir iš savo simpatijų. Nežaisi - vargu, ar pasieksi dvynio širdį. Geriausia taktika bendraujant su dvyniu - intenstyvus simpatijos rodymas, o tuomet... visiškas atsitraukimas. Dvyniams labai patinka siekti merginų, todėl jos neturėtų kabintis jiems ant kaklo.

Vėžys. Vėžio ženklo atstovai dievina romantiką, todėl jiems bus didžiausias malonumas, jei pirma suorganizuosi pasimatymą kokioje nors romantiškoje vietoje. Pamatysi, kaip vėžys iš karto pradės tau simpatizuoti. Vėžiai yra linkę prisirišti prie kitų, todėl verčiau jo neskaudink, jei iš tiesų nesi įsitikinusi savo simpatija.

Liūtas. Liūtai - kone sunkiausiai pasiekiami vaikinai. Todėl norint jiems parodyti simpatiją reikės pasitelkti logiką. Privalai suvokti, jog liūtai dievina laisvę, todėl jei okupuosi liūtą žinutėmis ir dėmesiu, gero nelauk. Verčiau laikykis šaltesnės taktikos, bet nepamiršk liūtui parodyti subtilių simaptijos ženklų.

Mergelė. Mergelėms patinka gyvas bendravimas, todėl rodyti simpatijos internetu mergelėms verčiau nebandyk. Geriausia - drąsiai prieiti prie mergelės ir bandyti susipažinti. Beje, mergelės nekenčia, jei mergina juos lygina su kitais. Todėl pasimatyme su mergele verčiau jį pagirk, pasakyk gražų žodį.

Svarstyklės. Svarstyklėms būdinga nuotaikų kaita, todėl nenustebk, jei vieną dieną jis atsilieps į tavo rodomą dėmesį, o kitą dieną bus šaltas. Ir pati nebūk ta, kuri yra priklausoma nuo jo emocijų. Atsiribok nuo jo ir leisk jam suvokti, jog tavęs pasiilgo. Turėk savo mėgiamą veiklą, leisk laiką su draugais. Taip jis įvertins, kaip tave brangina.

Skorpionas. Skorpionus užkariauti galima ne tik gražia išvaizda, bet ir išmintimi. Todėl tuščių šnekų apie orą tikrai nepakaks. Prieš einant į pasimatymą su skorpionu, pasidomėk tuo, kas vyksta pasaulyje. Skorpionai labai reiklūs ir išrankūs, todėl gali būti, jog tavęs daug ko klausinės.

Šaulys. Laisvos sielos šauliai labiausiai žavisi atsipalaidavusiomis ir kūrybingomis merginomis. Todėl tau teks pasitelkti simpatiją - pasiūlyti jam nuveikti tai, apie ką jis net nepagalvojo ar nustebinti originalia dovana. Šauliai dievina dėmesį, nors kartais kuklinasi tai parodyti.

Ožiaragis. Ožiaragiai iš prigimties yra daug svarstantys žmonės, todėl jie dievina, kai kažkas juos atveda į teisingą kelią. Jei rodai jam simpatiją, nebijok jos rodyti drąsiai. Ožiaragiai dažnai nesupranta užuominų, todėl bendauk su jais atvirai ir tiesiai.

Vandenis. Vandeniai nėra abejingi aiškiai kūno kalbai, jiems patinka prisilietimai, bučiniai. Jie nieko prieš, jei mergina juos pabučiuoja pirma. Tik būk atsargi - vandeniai negali pakęsti prieraišumo, jiems patinka laisvės pojūtis. Todėl neįsijausk ir rodydama simpatiją stenkis laikytis atstumo.

Žuvys. Žuvims patinka subtilios užuominos, o labiausiai jie dievina žvilgsnių meną. Žiūrėjimas į akis jiems yra kažkas magiško, todėl neprašausi, jei kartas nuo karto į jį flirtuojančiai pažvelgsi. Tačiau pernelyg aiškus flirto rodymas žuvims irgi nėra priimtina. Flirtą jie suvokia kaip meną, o ne griežtą taktiką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis