6 su merginomis susiję dalykai, kuriuos vaikinai slapčia dievina

Kai kalbama apie tai, kas patinka vaikinams, dažnai yra akcentuojama merginos išvaizda. O veltui! Maži, nepastebimi dalykėliai vaikinams yra net svarbesni už išvaizdos niuansus. Pavyzdžiui, vaikinai slapčia dievina, kai tu...

1. Kai tu gardžiai kvepi. Kad ir koks būtų tavo kvapas - gaivus citrinų, saldus vanilės ar pikantiškas kardamonas, vaikinams jis visuomet patiks. Moksliškai įrodyta, jog tavo kvapas veikia vaikinus lygiai taip pat, kaip ir tavo išvaizda ir bendravimas.

2. Kai tu ruošiesi į miestą. Stebėti, kaip tu ruošiesi į miestą - šukuoji plaukus, renkiesi drabužius ar ryškini veido bruožus, vaikinams yra labai miela. Žinoma, jei neužtrunki per ilgai!

3. Kai tu dainuoji. Nesvarbu, jog tavo balsas neprilygsta Beyonces balsui, tačiau tavo linksmas niūniavimas vaikinus labai teigiamai veikia. Tai rodo, jog esi atsipalaidvusi ir džiugiai nusiteikusi.

4. Kai parodai savo meilę mažiems vaikams ar gyvūnams. Mylinti silpnesniuosius mergina vaikinų akyse visuomet bus ta, kurią jis laikys moteriška ir jautria. Žinoma, išėjus pasivaikščioti su vaikinu lėkti prie kiekvieno šuns ir klykti koks gražutis nevertėtų, tačiau patariame neslėpti savo simpatijų mažiesiems draugams.

5. Kai žaidi su savo plaukais. Dažnai maži vaikai dievina žaisti su mamos plaukais. Ko gero, šį veiksmą mes pasąmoningai įsidėmime kaip patrauklų ir suaugę vyresnio amžiaus. Todėl vaikinui nieko nėra žavingiau, kai tu pirštais suki savo plaukų sruogelę.

6. Kai išsigandusi ko nors apkabini vaikiną. Toks veiksmas gal ir ne kasdieninis, tačiau labai nudžiugina vaikiną, mat taip jam parodai, jog pasitiki juo ir esi saugi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis