„Google“ apie šukuosenas atskleidė tai, ką privalo sužinoti kiekviena (FOTO)

Kaip kadaise visi pasikliaudavo žiniuonimis, taip šiuo metu visažinis yra tinklalapis „Google“. „Google“ žino viską - nuo to, ką labiausiai mėgstame valgyti, kokios problemos mums aktualiausios ir, žinoma, kokių grožio naujienų daugiausiai ieškome.

Todėl neseniai paskelbtas „Google“ ieškomiausių šukuosenų ir kirpimų sąrašas mums visoms labai aktualus!

Juk pagal tai, kokie yra pagrindiniai paieškos žodžiai, susiję su šukuosenomis, galime spręsti, kokios šukuosenos yra populiariausios ir geidžiamiausios.

Tad kas yra šių metų šukuosenų karaliai ir karalienės?

Šukuosenos: trumpos šukuosenos, bob kirpimo šukuosenos, pixie kirpimo šukuosenos, vidutinio ilgumo šukuosenos, bangelės.

Šukuosenos stiliai: įvairios pynės, natūralių bangelių šukuosenos, išleistuvių šukuosenos, banguotos šukuosenos.

Plaukų spalvos: ombré, balayage, raudonos spalvos plaukai, bordo spalvos plaukai, šviesios sruogelės, sidabro atspalvio plaukai.

Plaukų priežiūros produktai: sausas šampūnas, spalvą suteikiantis šampūnas, šampūnas be sulfitų, plaukus tiesinantis balzamas, plaukų garbanojimo žnyplės.

Merginas labiausiai domina tokie su plaukų priežiūra susiję klausimai: kaip plauti plaukus, kaip juos maitinti ir kaip tiesinti.

Tarp labiausiai ieškomų su šukuosenomis susijusių įžymybių buvo Beyonce, Kylie Jenner, Lauren Conrad ir Katy Perry.

Beyonce
Beyonce
Vida Press

Lauren Conrad
Lauren Conrad
Vida Press


Močiutiško atspalvio plaukų trendas vis dar neužleidžia savo pozicijų - merginos googlino Kylie Jenner ir Nicole Richie sidabro atspalvio plaukų transformacijas. Šios dvi žvaigždutės dažnos ir ieškant šukuosenų keitimo idėjų.

Nicole Richie
Nicole Richie
Vida Press

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

Populiarus yra ir violetinis bei bordo atspalvis - jį merginos sieja su Katy Perry plaukų spalva ir labai dažnai ieško internete.

Katy Perry
Katy Perry
Vida Press

Kokie yra šių rezultatų apibendrinimai? Pasirodo, šiuo metu ant bangos - trumpi kirpimai, todėl merginos nesibaimina plaukų patrumpinti. Ir, pasirodo, paryškinti - bordo ir sidabrinė spalva šiuo metu pati madingiausia. Pagooglinam ir išbandom?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis