5 dalykai, kuriuos daro merginos, nepatinkančios vaikinams

Sako, jog šiuos penkis dalykus daro tos merginos, nuo kurių vaikinai bėga... tiki tuo? O gal tai - tik pramanas?

Ne iki galo atsiveria. Taip jau yra - draugystės pradžioje nėra pravartu atsiverti ir iškloti apie save viską, tačiau jei draugystė jau pažengusi, privalu būti atvirai.

Kartais apsimeta... kvailomis. Manydamos, jog apsimetant kvailutėmis joms taps lengviau bendrauti ir tapti prieinamesnėmis, jos save nuvertina. Kam slėpti savo tikrąsias vertybes bei įsitikinimus?

Bando sukelti pavydą. Pavydas - dalykas rimtas, ir jis dažniausiai būna ne vaikiškas, o tikras. Todėl bandydamos sukelti dramas, kur jų neturėtų būti, merginos vaikinų akyse pasirodo tikros dramų karalienės. Kodėl nepabandžius kurti pasitikėjimu ir darna paremtų santykių?

Meluoja apie tai, ko nori iš tiesų. Pavyzdžiui, tu dievini dvigubus mėsainius su sūriu, tačiau prieš vaikiną vaidini, jog jų visai nemėgsti. Tiesa anksčiau ar vėliau tikrai išaiškės.

Yra pernelyg lipšnios. Bandymos būti švelniomis, merginos dažniausiai persistengia ir pradeda rodyti daugiau dėmesio nei reikėtų iš tiesų. Toks perdėtas dėmesys tikrai nėra gerai, nes vaikinus net erzina.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis