Dailių plaukų paslaptis įminta: ar ir tu ją žinai? (APKLAUSA)

Jei esi ta, kuri plaukus plauna kiekvieną dieną, ko gero, pamąstai, kaip būtų puiku, jei pagaliau galėtum atsipalaiduoti ir galvą trinkti kur kas rečiau.

Plaukų trinkimo dažnumas priklauso nuo pačių plaukų tekstūros, tačiau specialistai primina, jog jei trokšti plaukų, kurie ilgiau išliktų purūs ir nesusiriebalavę, privalai skalauti plaukus du kartus.

Dviejų plaukų trinkimų su šampūnu paslaptį patvirtino ir garsūs JAV plaukų specialistai, kurie savo klientams nepamiršta pridurti, jog plaukus šampūnu būtina trinkti du kartus.

Anot plaukų specialistų, toks plaukų plovimas yra būtinas toms, kurios turi silpnus ir pažeidžiamus plaukus. Be to, tai tikras išsigelbėjimas toms, kurių šaknys greitai riebaluojasi arba toms, kurių galiukai yra išsausėję.

Vis dėlto būtina atminti, jog dviejiems plaukų trinkimams skirti šampūnai privalo būti skirtingi. Pirmą kartą plaunant plaukus reikia dėmesį skirti plaukų šaknims ir naudoti normaliems plaukams skirtą šampūną, o antrą kartą plaukus plauti verta su plaukus stiprinančiu, maitinamuoju šampūnu. Ir, žinoma, galiausiai nepamiršti plaukų balzamo!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis