Ką apie tave atskleidžia sezonas, kuriuo tu gimei

Puikiai žinai, kokiu sezonu gimei ar tai buvo kaitri vasara, ar gūdi žiema. Lygiai taip pat, kaip mūsų gimimo data nusako mums būdingus bendrus bruožus, taip pat ir metų laikas pasako, kokie asmenybės bruožai mums būdingi.

Tai, kokiu sezonu gimei, atskleidžia ne tik daugybę faktų apie tavo asmenybę, bet ir apie santykius su aplinkiniais ir, žinoma, vaikinais.


Pavasarį gimusios merginos yra ganėtinai emocionalios, jų nuotaika greitai kinta. Taip yra todėl, jog pats sezonas atspindi nuolatines permainas. Visgi jos labai šviesios, kultūringos merginos, kurioms būdingas noras tobulinti savo dvasinį pasaulį, ugdyti vertybes.


Dažnai pavasarį gimusios merginos yra linkusios bet kokiais būdais apginti savo nuomonę, kartais net ir pernelyg aršiais. Jos kovotojos, kurios kovoja ne tik už save, bet ir už neteisybę pasaulyje. Joms nėra nė motais, kas vyksta aplink jas. Tokios merginos labai myli gamtą, jos teikiamus malonumus.


Santykiai su vaikinais: pavasarį gimusios dievina flirtą, todėl simpatijų jos turi iš tiesų nemažai. Savo gebėjimu puikiai bendrauti jos gali patraukti bet kurio vaikino dėmesį. Viena vertus, jos iš tiesų moka pelnyti vaikinų simpatijas, tačiau kita vertus, joms nėra būdingi tvirti, pasitikėjimu grįsti santykiai. Visi visuomet būna išimčių...


Vasarą gimusios merginos yra labai aktyvios, veiklios ir visuomeniškos. Tai dažnai būna karjeros siekiančios merginos, kurioms svarbu gerai mokytis ir rinkti puikius pažymius. Kita vertus, jos yra labai atsipalaidavusios ir dažnai į įvairiausias sitaucijas žvelgia pro juoko prizmę. Jos turi nemažai draugų bei dažnai atsiduria dėmesio centre.


Santykiai su vaikinais: vasarą gimusios merginos nėra linkusios rimtai įsipareigoti, dažnai jas atbaido rimtos šnekos apie santykius. Tokių merginų meilės patirtis įvairialypė, mat jos per visą gyvenimą turėjo nemažai patirties su vaikinais.


Rudenį gimusios merginos yra pačios ramiausios, dažnai uždaresnio būdo. Rudenį gimę žmonės dažnai esti intravertai, kurie energijos pasikrauna būdami vieni. Jiems nepatinka didelės kompanijos, tokiose jie jaučiasi tarsi atstumtieji, nesuprastieji. Šie žmonės moka išklausyti, todėl turi nemažai draugų, kuriais gali pasikliauti.


Santykiai su vaikinais: nors būdamos gana uždaros, su vaikinais rudenį gimusios elgiasi atsipalaidavusiai, nebijo reikšti savo jausmų ir emocijų. Joms būdingas švelnus, romantiškas elgesys, todėl jos dažnai sumąsto įvairiausių bendrų veiklų, kurios nustebins ir išradingiausiąjį.


Žiemą gimusios merginos yra ganėtinai griežtoko būdo. Jos turi gana aiškius principus ir jei žmogus joms nepatinka, jos su juo nebendraus. Viena vertus, tai leidžia joms atsirinkti tik tuos žmonės, kuriais jos gali pasikliauti, tačiau kita vertus, uždaro vartus, kalbant apie naujas pažintis. Žiemukės be galo mėgsta viską, kas susiję su kulinarija, gardžiu maistu, puikia muzika. Joms patinka eksperimentuoti ir savo eksperimentais džiuginti aplinkinius.


Santykiai su vaikinais: žiemukės dažnai gali pasirodyti kiek pasipūtusios, tačiau tik parodykite joms dėmesį, ir jos iš karto pataps paklusniomis. Ne, jos nėra tos, kurios aklai klausytų visko, ką joms sako vaikinas, tačiau ir tikrai nėra tos aršiosios, kurios viskam prieštarauja. Dažnai žiemą gimusios merginos susiranda vaikinus iš mokslo ar darbo aplinkos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis