5 dalykai, nuo kurių vaikinai negali atplėšti akių

Vaikinai yra linkę dievinti tai, kas mums atrodo gana neįprasta. Kokie yra penki dalykai, nuo kurių jie tiesiog negali atplėšti akių?

Kai mergina gardžiai valgo. „Man nėra nieko nuostabiau, kai mergina gardžiai valgo maistą. Tada ir aš jaučiuosi laisviau ir patogiau. O kai panelė susikausčiusi kremta salotos lapą, taip ir norisi jos paklausti: kur tavo apetitas? Mums patinka merginos, kurios yra sveikos ir gyvybingos!”

Kai mergina kedena plaukus. „Tuose plaukuose yra kažkas toookio. Negalėdavau nusukti žvilgsnio, kai mano buvusi mergina šukuodavo plaukus arba pindavo kasą. Tai mane taip prikaustydavo, kažkokia magija! Dievinu ilgus merginų plaukus...”

Kai mergina lakuojasi nagus. „Man patinka stebėti paneles, kai šios lakuojasi nagus. Tai man yra taip moteriška. O dar mieliau, kai jos pučia orą į nulakuotus nagus. Nėra nieko mieliau!”

Kai mergina pokštaudama rodo liežuvį. „Šitas veiksmas labai žaismingas ir valiūkiškas. Mums, vaikinams, apskritai patinka tos, kurios nebijo parodyti, kokios yra juokingos. Na ir kas, jog atrodo kiek kvailokai? Juk tai žavinga”

Kai mergina matuojasi drabužius. „Dievinu žiūrėti, kai mano mergina matuojasi sukneles. Žinoma, kai ji neužgaišta visos valandos besirinkdama, su kuria iš suknelių eiti į vakarėlį... Bet šiaip stebėjimas, kaip panelė rengiasi, man labai patinka”

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis