Prikaustyk žvilgsnius: 4 patarimai

Turbūt ir tu esi sutikusi žmonių, kurie it magnetas traukia kitų žvilsgnius. Ir nebūtinai savo puikia išvaizda - daug labiau dėmesį traukia jų charizma bei iš jų sklindanti teigiama energija.

Pateikiame tau keturis patarimus, kurie padės ir tau sužibėti!

1. Nesiek būti dėmesio centre. Žmonės, kurie visais įmanomais būdais bando atkreipti į save dėmesį, dažniausiai atrodo juokingai. Todėl nesiek atkreipti kitų žmonių dėmesio dirbtiniu būdu. Daugiau kalbėkis, nepamiršk išklausyti, patarti, padėti. Atmink, jog atkreipti dėmesį galima ne vien garsiai šnekant ar laidant juokelius. Teigiamą įspūdį sudarysi mandagiai kalbėdama, visuomet turėdama ką papasakoti ir būdama išauklėtų manierų.

2. Daugiau šypsokis. Tikriausiai žinai, jog tikra, nuoširdi šypsena gali padėti net ir sunkiausioje situacijoje. Todėl kaip įmanoma daugiau šypsokis, semkis pozityvumo, išlik optimistiška. Atmink, jog jei šiandien diena nėra pati geriausia, išauš kita diena, kuri bus kur kas sėkmingesnė. Gyvenimas - pakilimų ir nuopolių kupinas nuotykis, kuriame svarbiausia neprarasti puikios nuotaikos ir entuziazmo.

3. Daryk tai, kas tave įkvėpia. Ko gero, beveik kiekviena turime tokių pomėgių ar veiklų, kurios mus įkvėpia. Todėl kiek įmanoma labiau stenkis daryti tai, kas tau yra malonu. Žmonės, kurie spinduliuoja energija, yra veiklūs ir charizmatiški visuomet traukia dėmesį. Todėl ir tu nepasiduok tinguliui: sportuok, rašyk, kurk, mokykis ir keliauk. Nėra nieko žavingesnio už merginą, kuri turi ką papasakoti ir dega noru kažką veikti.

4. Apsupk save teigiamais žmonėmis. Tavo atspindys - aplink tave esantys žmonės. Tikriausiai žinai pasakymą, jog daug ką apie žmogų gali pasakyti jo draugai. Iš tiesų, tik bendraudama su žmonėmis, kurie skatina tave tobulėti ir motyvuoja tave, būsi laiminga ir patenkinta. Todėl verčiau atsisakyk bendravimo su tais, kurie tave skaudina ar neigiamai veikia. Tik būdama su žmonėmis, kurie tave gerbia ir tave myli, būsi spindinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis