10 sakinių, kuriuos vaikinas norėtų išgirsti iš merginos

Beveik kiekvienas žemėje vaikšantis vaikinas, sako, trokštų išgirsti šiuos dešimt sakinių. Ar tikrai? Paskaityk!

1. „Aš esu pikta ant tavęs ir tuoj pasakysiu, kodėl esu tokia“ , - ar jūs dažnai užsipytojate dėl nieko? Vaikinus tai veda iš proto! Jei būtumėme atviresnės jiems, vaikinai, ko gero, mums būtų daug dėkingesni.

2. „Aš tavimi didžiuojuosi“ , - vaikinui nėra nieko maloniau, kai šalia jo yra jį palaikanti ir skatinanti jį tobulėti mergina. Toks pasakymas paglosto kiekvieno vaikino savimeilę.

3. „Netikėjau tikra meile, kol nesutikau tavęs“ , - kaip bebūtų, vaikinai irgi yra romantikai, nors kai kurie tai bando nuslėpti.

4. „Iškepiau picą“ , - senas kaip pasaulis pasakymas į vaikino širdį per skrandį aktualus visais atvejais.

5. „Negaliu ant tavęs ilgai pykti“ , - užsitęsusių merginų pykčių vaikinai nėra linkę toleruoti. Žinoma, nebent yra už ką...

6. „Einu su merginomis į parduotuves, todėl tau su manimi nebereikės jose lankytis“, - balzamas vaikino širdžiai. Juk žinai, kaip jie nemėgsta apsipirkinėti.

7. „Manau, tavo kambarys visai tvarkingas, todėl tvarkytis net nereikia“ , - yra vaikinų, kurie taip ir gyventų tarp nešvarių kojinių.

8. „Augink barzdą ir plaukus į valias“ , - slapčia kai kurie vaikinai norėtų būti tikrais gauruočiais.

9. „Turiu tiek daug visko papasakoti, bet gal atidedame pokalbį rytojui?“ , - taip, vaikinai kartais trokšta tylos ir ramybės. O mes, pleputės...

10. „Manau, turėtume vietoj šio serialo pažiūrėti futbolo rungtynes“ ,- vaikinui nieko nėra malonesnio nei tai, jog mergina pritaria jo hobiams. O jei ji jais domisi pati - tobuliau nebūna!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis