Ant raudonojo kilimo Cara visuomet gerbėjus žavi savo išvaizda - tinkamas makiažas išryškina gražiausius jos veido bruožus, o plaukų stilistai Carai suformuoja šukuoseną, kuri manekenei puikiai tinka.

Vis dėlto realiame gyvenime ji visai nesistengia būti panaši į gražuolę. Naujausiose jos nuotraukose Cara užfiksuota smagiai šėliojanti gatvėje. Tiesa, ji labiau panaši ne į podiumo diva, o į berniukiško tipo pramuštgalvę.

Jokio makiažo, suvelti plaukai, vyriška apranga - jei nežinotum, vargu ar pasakytum, jog tai garsi manekenė.


Regis, Carai nereikia valandų valandas praleisti prie veidrodžio - ji ir taip pasitiki savimi, kad ir kaip atrodytų. Viena vertus, toks Caros stilius simbolizuoja laisvę ir nepriklausomybę, kita vertus - kur dingo merginos moteriškumas?

O kaip tu vertini Caros stiliuką?