6 būdai, kurie padės kitiems tave įsimylėti

Mokslininkai oficialiai nustatė - kalbėjimas apie save prilygsta lygiai tokiai pačiai malonumo rūšiai kaip maistas ar miegas. Nesvarbu, ar tai būtų kalbėjimas apie savo išgyvenimus realybėje, ar socialiniuose tinkluose.

Visgi nuolatinis pasakojimas apie save gali virsti narcisizmu. Kaip to išvengti, tačiau pasistengti atkreipti į save dėmesį?

Garsi JAV psichologė Ms. Tamir išskiria net šešis būdus, kurie padės tau pelnyti kitų žmonių simpatijas ir įsimylėti tave.

Leisk žmonėms patiems išsikalbėti

Pabūk tyliąja klausytoja - išklausyk kito žmogaus išgyvenimus, įsiklausyk į jo norus. Tik išklausiusi tai, ką žmogus norėjo pasakyti, pradėk pasakoti apie save.

Klausk klausimų

Klausimai - viena iš pagrindinių bendravimo formų. Juk jei vien kalbėsi apie save, o pašnekovo nepaklausi, kaip jam sekasi, vargu, ar užmegsi normalų pokalbį.

Prašyk žmonių patarimų

Paprašydama žmogaus patarimo ar pagalbos, parodysi, jog žmogus tau svarbus ir daro teigiamą įtaką. Nesvarbu, jog tu tik paklausi patarimo, ką šiandien apsirengti. Net ir toks mažmožis pamalonins žmogų ir kartu suformuos teigiamą nuomonę apie tave.

Apkalbinėk, tačiau vien tik teigiamai

Kaip bebūtų, apkalbos žmones suvienija, jie tampa labiau geranoriški vienas kitam. Tačiau atmink, jog apkalbos turi būti švelnios - jokiu būdu ne pašiepiančios, antraip apie save gali sudaryti negatyvią nuomonę.

Pasistenk išlaikyti akių kontaktą

Kuo ilgiau žmogui žvelgi į akis, tuo geriau jis tave įsidėmi, atsiveria tau. Žinoma, jausk laiko ribas. Jei pernelyg ilgai įsispoksosi, tai nebus geras variantas. Tačiau palaikyti akių kontaktą su pašnekovu būtina.

Pakartok tris paskutinius žodžius

Psichologai sako, jog ši bendravimo technika tiesiog magiškai veikia - tiesiog pakartok paskutinius tris žodžius, kuriuos tarė tavo pašnekovas. Taip parodysi, jog įdėmiai klauseisi, ką šneka žmogus, o pati ištarusi tuos tris žodžius galėsi pratęsti pokalbį. Net jei iš tiesų visos kalbos atidžiai nesiklausei...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis