Šukuosenos per 5 minutes 2016 metams (FOTO)

Šiais metais ant raudonojo kilimo matėme kaip reta žavingų šukuosenų. Kasytės, kuodukai, net paprastos arklio uodegėlės žvaigždžių įvaizdžiams suteikė elegancijos. Labiausiai džiugina, jog tokias šukuosenas galime atlikti ir mes pačios! Joms prireikia... vos 5 minučių!

Pakelta arklio uodegėlė. Ar ir tu susiduri su problema, kai į arklio uodegėlę surišti plaukai atrodo kiek priploti? Ši šukuosena labai paprasta, bet graži, todėl neverta jos nurašyti dėl to, jog plaukai atrodo kiek prigludę. Mokykis iš Selenos Gomez!

Kaip atlikti? Palukus išdžiovink džiovintuvu kiek palenkusi galvą, jog šie atrodytų puresni. Paimk priekines plaukų sruogas ir jas kiek pakėlusi į viršų susek segtukais gale. Tuomet suimk visus plaukus ir surišk plaukų gumyte ties ausų linija.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Plaukus aukštyn. Gigi Hadid - pakeltų plaukų ekspertė. Kadangi jos veidas platokas, ji dažnai renginiuose pasirodo pakėlusi priekinius plaukus į viršų.

Kaip atlikti? Tai padaryti gali sėmusi priekines plaukų sruogas ir pavėlusi jas nuo šaknų specialiomis šukomis. Viską sutvirtink laku. Tokia retro šukuosena itin tiks apvaliaveidėms!

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Maža kasytė prie ausies. Cara Delevingne visus sužavėjo smulkia kasyte dešiniajame šone.

Kaip atlikti? Perskirk plaukus į vieną pusę, o toje pusėje, kur plaukų yra mažiau, suo smilkinio zonos pink nedidukę kasą, kas kartą vis prijungdama po naują sruogelę.

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Plaukus šonan. Nereikalaujanti daug pastangų, tačiau elegantiška šukuosena. Miranda Kerr atrodo tiesiog pritrenkiančiai.

Kaip atlikti? Suėmusi priekinę sruogą kairiame šone susek ją plaukų segtuku. Perkelk visus plaukus per šoną ir gale sutvirtink juos segtukais taip, jog plaukai laikytųsi dešiniajame šone. Šone sukeltus plaukus gali pabanguoti karštomis žnyplėmis.

Miranda Kerr
Miranda Kerr
Vida Press

Išpešiotasis kuodukas - kasa. Rita Ora viename renginyje tiesiog žibėjo - ir visa tai dėl jos dailios šukuosenos.

Kaip atlikti? Priekyje kelios plaukų sruogos buvo paliktos laisvai kristi. Gale plaukai buvo surišti į laisvą kasą, kuri buvo įtvirtinta kuoduku ties kaklu. Atrodo nuostabiai, o atlikama labai paprastai!

Rita Ora
Rita Ora
Vida Press

Rita Ora
Rita Ora
Vida Press

Kriauklytė viršuje. Ilgaplaukės, tokios kaip aktorė Blake Lively, gali drąsiai eksperimentuoti su plaukais. Blake vienoje laidoje pasipuošė žavingu sukinuku ant plaukų.

Kaip atlikti? Suėmusi viename šone esančias sruogas sukelk jas į viršų ir susek segtuku viršugalvyje. Tuomet iš likusios sruogos suformuok rutuliuką ir susek jį segtuku.

Blake Lively
Blake Lively
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis