Mergina, keičianti modelių pasaulį: „Moteriškos formos yra mano dovana“ (FOTO)

Vadinamojo plius dydžio manekenės Iskros Lawrence (25 m.) populiarumas auga dienomis. Jos moteriškomis formomis žavisi ne tik vyrai, bet ir daugybė agentūrų, mados kūrėjų. Galbūt ne vienas pasakytų, kad prasimušti į mados padanges merginai padėjo panašumas į vieną top modelių - Gigi Hadid.

Tiesa, merginos tikrai panašios, tačiau Iskra nėra standartinis modelis, jos moteriška figūra veikiau primena Kim Kardashian linkius. Tik I. Lawrence formos - natūralios, čia nė per plauką neprisilietė plastikos chirurgai. Iskra savo Instagramo paskyroje dalinasi itin atviromis asmenukėmis, ji drąsiai pozuoja ir rodo ne tik apvalainas formas, mažučius drabužėlius, bet ir nepripažįsta jokio celiulito ar kitų kūno kompleksų.

💙🌊going for a swim in the jungle yesterday🌴🐳 doing a meet & greet TODAY 6-6.30pm at plaza las Americas mall in Puerto Rico at the Aerie store! 🚫no filter🚫 no retouching, because who says cellulite is a flaw - YOU decide what beauty is and it's deeper than skin deep💚 #iskralawrence #everyBODYisbeautiful

A photo posted by 🌙iskra✨ (@iamiskra) on Dec 27, 2015 at 4:00am PST

✨🐬🌊 spending #ChristmasEve on the beach💙 in @aerie 🚫no retouching or photoshop #TheRealYouIsSexy #IamAerieReal ✨💕 #iskralawrence #everyBODYisbeautiful

A photo posted by 🌙iskra✨ (@iamiskra) on Dec 24, 2015 at 2:12pm PST

Iskra - įkvepianti mergina, dar paauglystėje ji suprato, kad nėra prasmės bandyti keisti kūną, kurį davė gamta. Norėjusi būti liauna it draugės, manekenė pamažu suprato, kad moteriški kūno linkiai yra jai duota dovana, pranašumas, kurį reikia ne engti, bet mylėti ir tobulinti. Šiandien Iskra aktyviai dalyvauja su mitybos sutrikimais susijusių organizacijų veikloje, ji skatina merginas mylėti ir išmokti priimti save. Pasak Iskros, žmogus gražus tuomet, kai priima save tokį, koks yra ir baigia vaikytis visuomenės įpirštus standartus.

🐒 yesterday #ootd 💕 #iskralawrence #everyBODYisbeautiful

A photo posted by 🌙iskra✨ (@iamiskra) on Jun 25, 2015 at 7:52am PDT

✨🐻💛 #ootn this weekend in Cali 💃🏼❤️🌟 #everyBODYisbeautiful 😬 should have put the towels away 😂

A photo posted by 🌙iskra✨ (@iamiskra) on Sep 28, 2015 at 9:28am PDT

✨💕🐒 #ootn @raoulsrestaurantnyc @dreamnewyork 💕👯 #iskralawrence #everyBODYisbeautiful

A photo posted by 🌙iskra✨ (@iamiskra) on Jul 29, 2015 at 7:03am PDT

🌴☀️🔥currently | LA #iskralawrence #everyBODYisbeautiful

A photo posted by 🌙iskra✨ (@iamiskra) on Aug 22, 2015 at 2:59pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis