Kylie ir Kendall Jenner nuotrauka sukėlė audras, kokių reta (FOTO)

Prabėgęs savaitgalis pramogų pasaulyje buvo iš tiesų audringas. Jaunimo dievaitės Kylie ir Kendall Jenner savo nuotrauka su maudymosi kostiumėliais sukėlė tokį ažiotažą, kokio nebuvo jau senokai.

Žalsvos spalvos paplūdimio apranga pasidabinusios sesutės nuotraukoje nukirpo savo veidus, tačiau drąsiai pademonstravo puikias figūras.

Gerbėjai netruko apipilti garsiąsias Jenner komplimentais. Vieni gyrė stilingus maudymosi kostiumėlius, kiti dailų įdegį, o dar kiti - pavydėtinas kūno formas. Beje, garsiosios sesutės tikrai netinginiauja. Yra žinoma, jog tiek viena, tiek kita aktyviai sportuoja sporto salėje. Tai įrodo ir Kylie Instagramo paskyroje nuolatos talpinamos nuotraukos iš sporto salės.

Ar tokia ganėtinai atvira nuotrauka - noras sulaukti daugiau dėmesio, ar vis dėlto neapgalvotas pasidalinimas smagiu gyvenimo mementu? Pikti liežuviai plaka, jog Kylie ir Kendall padarys viską, jog pasaulis atkreiptų į jas dėmesį, tačiau niekas negali paneigti - jos tai daro taip profesionaliai, jog niekam nepavyksta jų aplenkti.

Beje, nuotrauka jau dabar turi virš 1, 5 milijonų like ir skaičius vis didėja. Neblogi skaičiukai, ar ne? Įvertink Kylie ir Kendall figūras ir tu!

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Jan 9, 2016 at 5:05pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis