Meilės prakeiksmas, kuris persekioja Leonardo DiCaprio

„Volstryto vilko” žvaigždė Leonardo DiCaprio grįžta į didžiuosius ekranus filme „The Revenant“ („Hju Glaso legenda“), už vaidmenį jau gavo „Auksinį gaublį“, o šiemet kritikai bei gerbėjai kaip niekad tiki, jog aktorius gaus ir „Oskarą“.

Kartais atrodo, jog aplinkiniai labiau nori, kad Leo gautų šį apdovanojimą, nes jam pačiam, atrodo, visai gerai ir be jo: aktorius filmuojasi geriausiuose filmuose, dirba su profesionalais, yra laikomas vienu geidžiamiausių ir įtakingiausių vyrų pasaulyje, o garsenybės turtas įvertintas daugiau nei 200 mln, dolerių. Atrodo gyvenk ir žvenk, tačiau yra sritis kurioje jam sekasi ne taip gerai. Meilės sferoje Leo tvarkosi kur kas prasčiau...

Na, žinoma, nelygu, ką mes laikome prastai, juk aktoriaus merginos – vienos gražiausių pasaulio moterų. Ir vis tik, draugystės neužsitęsia per ilgai. Paskutinė jo mergina, su kuria vyrukas praleido metus buvo „Sports Illustrated“ modelis Kelly Rohrbach. Aplinkiniai tikėjo, kad Leo pagaliau įkliuvo į ilgalaikės meilės pinkles, tačiau pora visai neseniai paskelbė apie skyrybas, o šaltinis teigia, kad jie nebe kartu jau kelis mėnesius. Spėjama, jog pora išsiskyrė dėl labai intensyvios abiejų įžymybių dienotvarkės. Tačiau gali būti ir kita priežastis. Galbūt modelis tiesiog laukė kada Leo paklaus svarbiojo klausimo, bet taip ir nesulaukė? Šis atvejis aktoriaus asmeniniame gyvenime būtų nebe pirmas.

Leonardo DiCaprio ir Kelly Rohrbach
Leonardo DiCaprio ir Kelly Rohrbach
Vida Press

Pirmoji ilgalaikė ir rimta Leo meilė buvo Gisele Bündchen, jie kartu praleido net penkerius metus (tai turbūt ilgiausias laikas, kurį Leo praleido su viena ir ta pačia mergina), o per juos įvyko daugybė dramų. Taip, taip, porelės santykiai buvo labai audringi, o skyrybų ir susitaikymų netrūko. Nepaisant to, 2004 metais žurnalas „People“ paskelbė įsimylėjelius gražiausia metų pora. Dar prieš tai sklandė gandai, jog jie susižadėjo, tačiau tokioms kalboms už akių užbėgo pati Gisele, pareikšdama, jog ji labai jauna ir dar daugybę metų neketina tekėti. Tačiau laikas bėgo ir nors noras tekėti po truputį augo, Leo net neketino užduoti svarbiojo „ar tekėsi už manęs?“ Spėjama kad būtent todėl Giselė ir nutarė palikti ilgametį draugą. Neilgai trukus, 2007 metais ji susipažino su Tom Brady, o 2009 m. iškėlė vestuves, susilaukė su juo vaikų ir lig šiol gyvena laimingai. O ką po skyrybų padarė Leo? Susirado naują merginą. Paparaciai pastebėjo įdomią detalę, visos kitos jo merginos buvo ilgaplaukės, ilgakojės, visame pasaulyje garsios manekenės. Kaip ir Gisele... Nejaugi naujose draugėse Leo ieško prarastos meilės?

Gisele Bündchen ir Leonardo DiCaprio
Gisele Bündchen ir Leonardo DiCaprio
Vida Press

Po Gisele Leonardo pradėjo draugauti su modeliu Bar Rafaeli. Porelė susipažino grupės U2 surengtame vakarėlyje Las Vegase. Jie draugavo kelerius metus, jei skaičiuotumėme visą laiką, per kurį skyrėsi ir taikėsi... Tiesa, išsiskyrimų metų Leo nevengė susidėti ir su kitomis. Štai 2009 metais kurį laiką susitikinėjo su Victoria's Secret modeliu Anne Vyalitsyna ir su keliomis kitomis merginomis, bet draugystės truko labai trumpai, o po gero pusmečio Leo susitaikė su Bar. Deja, situacija buvo labai panaši į vykusią prieš daugybę metų su Gisele. Bar, Leo draugai ir artimieji itin spaudė pasipiršti mylimajai. Na, bet svajonių jaunikis šiuo klausimu turėjo savo nuomonę. Jis tiesiog nesijautė pasirengęs vedyboms. Nepasirengęs, tai nepasirengęs, Bar metė Leo, ir po kelerių metų laimingai ištekėjo. Ką darė aktorius? Susirado kitą merginą... Ir vėl garsų modelį.

Bar Rafaeli ir Leonardo DiCaprio
Bar Rafaeli ir Leonardo DiCaprio
Vida Press

Victoria's Secret angelas Erin Heatherton, su Leonardo DiCaprio draugavo nuo 2011 iki 2012 metų. Ar žinai, kelintas ji angelas, puoselėjęs romantiškus santykius su Leo? Aštuntas. Tad turbūt drąsiai galime sakyti, jog aktorių žavi modeliai. Ir ne bet kokie, o patys geriausi! Kodėl išsiskyrė Erin ir Leo? Sakoma, jog dėl įtemptų abiejų žvaigždžių dienotvarkių. Kai jie skyrėsi, abu vis dar jautė vienas kitam gražius ir šiltus jausmus, tačiau jie nebegalėjo nuolat būti atskirai, todėl ir patraukė skirtingais keliais. Tai kokios merginos reikia nesutramdomam jaunikiui Leo? Turbūt mažiau užsiėmusios.

Erin Heatherton ir Leonardo DiCaprio
Erin Heatherton ir Leonardo DiCaprio

Išsiskyręs su Erin Leo puolė į vokiečių kilmės manekenės Toni Garrn glėbį. Mergina visiškai atitiko Leo idealios moters idealą: ilgakojė, blondinė, pasirašiusi kontraktą su Victoria's Secret. Sutapimas? Mums sunku tuo patikėti. Na, bet ir jų draugystė baigėsi. Kažkur po metų Leo išsiskyrė, o po kurio laiko užmezgė romaną su garsiąja dainininke Rihanna. Vis šioks toks pasikeitimas, tiesa? Juk ji ne Victoria's Secret modelis... Bet turbūt dėl šios priežasties, romanas, nespėjęs tinkamai įsisiūbuoti, labai greitai ir pasibaigė.

Na, o paskutinė jo mergina buvo jau minėta Kelly Rohrbach, su kuria jų ryšiai kątik baigėsi.

Toni Garrn ir Leonardo DiCaprio
Toni Garrn ir Leonardo DiCaprio
Vida Press

Taigi Leo ir vėl vienišas, o visai neseniai duotame interviu jis pasakė, jog jaučiasi labai laimingas su savo šeima ir draugais, o galvoti apie santuoką pradės tik kai ateis laikas. Tik panašu, jog tas laikas gali ir nebeateiti... Liūdesys merginoms, bet ne jam. Žvaigždė patikino, jog jis yra labai laimingas žmogus, o jo mylimiausia moteris vis dar yra ne kas kitas, o mama.

Leonardo DiCaprio ir jo mama
Leonardo DiCaprio ir jo mama
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis