Arianos Grande išvaizda slepia kai ką nedoro (FOTO)

Muzikos žvaigždutė Ariana Grande (22 m.) daugeliui atrodo tikras gerumo įsikūnijimas - nuostabus balsas, miela išvaizda ir malonus bendravimas su žiniasklaida. Sakysite, geros ir pavyzdingos mergaitės pavyzdys...

Vis dėlto vienas užsienio naujienų portalas atskleidė faktų, kurie nustebins ne vieną Arianos gerbėją. Pasirodo, Ariana pramogų pasaulyje garsėja kaip tikra žiežula! „Tokio nemandagaus ir kitų nuomonės negerbiančio žmogaus aš dar nesu mačiusi“, - taip teigia kartu su ja koncentravusi apšildančios grupės The Cab vokalistė, kurios teigimu Ariana elgiasi pasipūteliškai, nuolat pertraukinėja ir nepritaria kitų nuomonėms.

Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press

Anot Arianai artimų šaltinių, 2014 m. atsistatydino Arianos vadybininkas, kuris tiesiog nebegalėjo ištverti dirbdamas kartu su žvaigžde. Jo teigimu, Ariana dažnai elgdavosi lyg mažas vaikas ir be perstojo rodė savo kaprizus.

Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press

Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press

Be to, pramogų pasaulyje sklando gandai, kad Ariana neatsipiria narkotikų vartojimui. Kartą per vakarėlį ji net buvo užfiksuota vienoje kompanijoje, vartojančioje narkotines medžiagas, tačiau Arianos vadybininkai pasirūpino, jog ši skandalinga žinia būtų greitai užglaistyta.

Taip pat teigiama, jog Ariana labai jau nepagarbiai elgiasi su savo gerbėjais - atsisako su jais fotografuotis, grubiai stumdosi ir neleidžia jiems prie jos prieiti.

Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press

Išvados - Ariana talentinga, tačiau labai jau kaprizinga ir pagundoms pasiduodanti jaunoji žvaigždutė? Kaip bebūtų, aklai tikėti gandais negalima. Ir visgi už kiekvieno gando slypi dalelė teisybės...

Norėtųsi tikėti, jog tokią charizmą scenoje demonstruojanti įžymybė realiame gyvenime nėra pasipūtusi princesytė!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis