HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (01 29 - 01 31)

Greitai bėga laikas... jau baigėsi pirmasis metų mėnuo. Jei dar nespėjai patirti ypatingų nuotykių ar tinkamai pailsėti, šis savaitgalis skirtas tavo svajonėms įgyvendinti!

Avinas. Pasitikėk savimi ir tuo, kaip elgiesi su aplinkiniais. Vien todėl, kad kažkas kitas jaučiasi liūdnas, dar nereiškia, kad privalai tą žmogų pralinksminti. Geriausia, ką šioje situacijoje gali nuveikti – demonstruoti laimę ir pomėgį pasilinksminti.

Jautis. Šį savaitgalį reikėtų pasisaugoti. Tvyro tokia energija, kad tavo kryptimi gali atlėkti kokia lazda ar akmuo. Tad neprarask budrumo, nes priešiškumas tiesiog tvyro ore. Galingos jėgos veikia vedamos emocinės agresijos. Jeigu nebūsi pakankamai atsargus, gali kilti karas.

Dvyniai. Semkis stiprybės iš savęs – patikėk tavyje slypi didžiuliai rezervai. Nėra kito tokio žmogaus kaip tu, primink sau tai ir judėk pirmyn. Teks rizikuoti, pademonstruoti drąsą, bet juk tavęs laukia šitokios galimybės, neverta snausti.

Vėžys. Žmonių komentarai, pastabos gali netikėtai išvesti iš pusiausvyros. Jų elgesys tau atrodys šiurkštus, nemandagus. Gali netgi tau įprastas geras manieras pamiršti ir atsakyti tuo pačiu. Ne bet nepasiduok ir visada stenkis išlikti savimi.

Liūtas. Imkis veiklos. Tau kils puikių sumanymų. Dabar sunkiausia – pasirinkti, kurį pirmą pradėti įgyvendinti. Labiausiai traukia veikla, kuri skatina kūrybingumą ir jautrumą. Suteik peno širdžiai, kad ji turėtų kuo pasidžiaugti. Žinok, kad esu drąsi ir norėk maksimumo.

Mergelė. Traukinys pajudėjo, tad verčiau suskubk į jį įšokti. Aplinkiniai nebus itin palankūs tavo emocingai graudenančiai istorijai, tad verčiau patylėk. Inkštimas greičiausiai apskritai tave išmestų iš to traukinio. Šio savaitgalio energijos esmė – išmokyti tave užsigrūdinti.

Svarstyklės. Kils noras imtis iniciatyvos. Tai gali reikšti, kad pajusi, jog atėjo metas daug ką keisti, o su kai kuriais žmonėmis – atsisveikinti. Nebijok imtis veiksmų, išsakyti savo požiūrį. Poelgiai kalba garsiau už žodžius.

Skorpionas. Nepamiršk, kad savanaudiškumas ne visada vertinamas kaip neigiama savybė. Kartais sveika ir net būtina prisiimti egocentrišką vaidmenį. Prisimink, kad visada reikia pasirūpinti savuoju „aš“. Tad nepulk mojuoti kumščiais, kai kiti demonstruoja tokį patį elgesį.

Šaulys. Šį savaitgalį jautrią Šaulių širdį gali paliesti pyktis. Išreikšdamas savas emocijas nebijok įskaudinti kitų žmonių jausmų. Neatskleisdamas savo emocijų apimties darai meškos paslaugą ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Kitos dalyvaujančios šalys gali neturėti visų būtinų faktų, kurių reikia geriausiam sprendimui priimti.

Ožiaragis. Pasakyk viską, kas guli ant širdies. Neišsakytų emocijų laikymas graužia tave iš vidaus. Nustok nerimauti dėl pasekmių ir ryžtingai ženk šitą žingsnį. Šis savaitgalis yra tas laikas, kai gali rodyti agresiją ir įžūlumą. Kiti žmonės gali reaguoti panašiai, tad jeigu atsiversi, būk pasirengęs atsakui.

Vandenis. Tavo jautrumas verčia tave jaustis vienišu ir nuogu tvyrant nemaloniai atmosferai. Gal net geriau būtų pasilikti lovoje. Vis dėlto, jeigu nuspręsi išeiti, būk pasirengęs. Žinok savo silpnąsias puses, tuomet savo energijos resursus galėsi panaudoti veiksmingiausiai.

Žuvys. Rūkas pagaliau prasisklaidė, vėl viską aiškiai matai. Būk budri ir atidi, nes nežinia iš kurios pusės gali laukti šūvis. Esi atkaklus žmogus, ypač meilės klausimais. Aplankys kūrybingumas, tad savo tikslą rasi beveik be didelių pastangų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis