Monika Linkytė atvirai: „Po M.A.M.A apdovanojimų dėl vieno dalyko pasidarė juokinga“

Vakar PANELE.LT portale surengtoje online konferencijoje į klausimus atsakinėjo Monika Linkytė - net tris M.A.M.A muzikinių apdovanojimų statulėles atsiėmusi atlikėja. Šiandien apie Moniką kalba visi, o mes didžiuojamės sausio mėnesio viršelio žvaigžde - Monika savo talentu bei charizma įkvepia daugelį.

Gerbėjų klausimai vakar tiesiog plūdo - daugelis norėjo sužinoti, kaip Monika numalšina baimę prieš eidama į sceną ar troško įsijausti į Monikos būseną, kai ši stovi prieš daugiatūkstantinę minią.

Pateikiame įdomiausius klausimus bei smagius Monikos atsakymus!

Koks yra Tavo mėgstamiausias atlikėjas ar atlikėja kuris įkvepia?

Dainininkų ir muzikos, kuri mane įkvepia, yra labai daug... Negaliu išskirti vienos grupės ar dainininko, kuris mane įkvėptų labiausiai. Prisipažinsiu, mėgstu klasikinę muziką, ypač Šopeną!

Kokie Tavo ateities planai?

Artimiausi mano planai - kovo 4 dieną Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje surengsiu koncertą, apie kurį svajojau jau ilgai. Grosiu kartu su styginiu kvartetu!

Kada pradėjai savo muzikinę karjerą?

Dainuoti pradėjau nuo mažens, o vokalo pamokas pradėjau lankyti maždaug 14 m.

Atskleisk savo grožio paslaptį, kokias priemones naudoji grožiui puoselėti?

Įprastas makiažo priemones - maskuojamą pudrą, blakstienų tušą bei šešėlius.

Monika Linkytė
Monika Linkytė
R. Mishka nuotr.

Kodėl nesifotografuoji su gerbėjais?

Su gerbėjais fotografuojuosi. Manau, visi kas nori, tikrai turi nuotrauką su manimi. Arba dar turės!

Soundcloude turi savo profilį. Nuotaiką pakėlė aptikus ten dainą Nu jūs vaikai duodat, ar ši daina buvo sukurta iš nuobodulio, ar pamokyti vaikučius?

Kokį gerą dalykai priminėte! Iš tiesų ši dainos pavadinime naudojama frazė buvo etatinė mano mokyklos auklėtojos frazė. Per šimtadienį darėme klasės pasirodymą, jame naudojome šitą mano sukurtą dainą. Nežinau, kodėl ją įkėliau į Soundcloud'a, bet dabar labai linksma prisiminti!

Visos Soundcloude įkeltos dainos - jūsų kūrybos? "Give away" labai sužavėjo!

Dainos, skambančios albume yra tos, prie kurių kūrybos aš kažkiek prisidėjau, bet tai labai įkvepia kurti pačiai. Todėl labai tikiuosi, kad jau greitai galėsiu jus nudžiuginti savo kūrybos daina!

Ar kritika, gaunama iš žymesnių Lietuvos atlikėjų, jums padeda siekti savo tikslo ar atvirkščiai, jus suklupdo?

Būna visaip. Manau, mokėti pasijuokti iš savęs yra didelė vertybė. Dažnai to padaryti dar nesugebu... Bet mokausi. Tokia kritika prisideda prie mano pačios tobulėjimo.

Monika Linkytė
Monika Linkytė
R. Mishka nuotr.

Monika, koks jausmas yra stovėti ant Eurovizijos scenos ir žinoti, kad tavęs klauso tūkstančiai?

Didelis atsakomybės jausmas. Tačiau kartu tuo metu norėjosi nepamiršti, jog tai vyksta tik kartą gyvenime ir būtina tuo pasidžiaugti, mėgautis.

Į kokią savo kūrybos dainą sudėjote daugiausiai savo širdies, jausmų?

Į visas dainas, prie kurių kūrybos prisidėjau, pati sudėjau daug širdies. Nedarau darbų atmestinai. Arba atsiduodi, arba nedarai visai...

Koks jausmas, kai tavo daina surenka tiek daug peržiūrų YouTube kanale ir gauni net tris M.A.M.A apdovanojimus?

Džiaugiuosi, jog esu pastebėta ir įvertinta, norisi nesustoti ir stebinti toliau.

Kokia tavo nuomonė apie atlikėją Ariana Grande? Be to, ar buvo minčių sekančiui savo albumui sukurti dainą ir dainuoti ją kartu su Vaidu Baumila?

Man labai patinka, kaip dainuoja Ariana Grande! Ne, neturiu planų įrašyti dainų kartu su Vaidu antrajame savo albume...

Ar tau patiko, kaip atrodei per M.A.M.A apdovanojimus? Reikia pripažinti, ta papildoma suknelės detalė, kurią vėliau, eidama atsiimti apdovanojimų nusiėmei, buvo tikrai įdomi...

Nei reiktų pripažinti, nei nereiktų (šypsosi). Jei norėjote paklausti, ką manau apie visas tas nuotraukas bei žmonių asocijacijas su sėdynėmis ar dar kai kuo, tai man truputį juokinga. Mano drabužius kūrė Olga Filatova ir Aina Zinčiukaitė. Nėra žmonių, kuriais labiau pasitikėčiau kuriant aprangą. Man jų nuomonė tikrai svarbesnė nei tų žmonių, kurie absoliučiai nenutuokia, kaip reikia atrodyti scenoje.

Kaip nugali scenos baimę?

Nereikia norėti nieko nugalėti. Tiesiog reikia prisiminti, jog užlipus ant scenos daliniesi savo muzika ir viskas bus kur kas paprasčiau!

Monika Linkytė
Monika Linkytė
R. Mishka nuotr.

Ar yra taip buvę, kad dainuotumėte pagal fonogramą?

Nelabai pamenu, jog būtų kada tekę... Bet gal kažkada, jei sirgau taip, kad net neprašnekėjau (šypsosi) Manau, jog žuvytes reikia laikyti akvariume, o ne leisti į sceną - tegul žiopčioja jos ten. Žmonių kvailinti nereikėtų.

Iš kur semiatės energijos?

Energijos semiuosi iš jūsų visų meilės ir pasitikėjimo manimi!

Ar turi talismaną?

Taip, turiu jį - tai apyrankė, kurioje renku vis skirtingus karoliukus (man juos dovanoja artimieji, draugai ir t.t.). Manau, būtent todėl tie karoliukai turi tiek daug geros energijos. Taip pat turiu mažojo princo pakabuką!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis