5 grožio tendencijos, kurių tuoj paisys visos

Kas gi geriau nusimano grožio tendencijose nei žvaigždžių stilistai ir makiažo specialistai? Būtent jie diktuoja grožio madas tiek ant raudonojo kilimo, tiek ir miesto gatvėse. Ne veltui pamačiusios mylimą žvaigždę renginyje užsimanome tokios pačios šukuosenos ar akių makiažo!

Todėl atidžiai perskaityk ir įsidėmėk tai, ką tau praneša tie, kurie ant įžymybių veidų kuria stebuklus. Viena koja būsi pirma, jei taikysi šias penkias auksines 2016 m. grožio taisykles.

Todėl šiais metais tu tikrai...

ATSISVEIKINSI SU PAPLŪDIMIO BANGELĖMIS. Ashley Benson plaukų stilistas Chadas Woodas teigia, jog šį sezoną beach waves šukuosenos efektą keis tiesesni plaukai. Slėpti veido po stambiomis garbanomis neteks, nes veido grožį išryškins žemai surišta arklio uodegėlė. Beje, sklastymas per vidurį - šio sezono mados viršūnė! Kaip sužinoti, koks sklastymas tau tinka, rasi ČIA.

@versace_official

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on Jan 8, 2016 at 8:30am PST

PAMIRŠI KONTŪRAVIMO TECHNIKĄ. Taip, žinome, įpratus kontūruoti veidą ne taip jau lengva atsisveikinti su šia Kim Kardashian išpopuliarinta makiažo technika. Tačiau į grožio pasaulį sugrįžta natūralumas, todėl itin ryškūs skruostikauliai tikrai nebus pats stilingiausias makiažo akcentas. Pažiūrėk, natūralėja ir kontūravimo technikos asė Kylie Jenner.

the party & the after party

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Jan 10, 2016 at 8:59pm PST

ATSISVEIKINSI SU NENATŪRALIAIS NAGAIS. Pasiruošk vidumi ir išore puoselėti savo natūralių nagų grožį - Margaret Dabbs, garsi JAV manikiūro specialistė praneša, jog ateinančiais metais susigrąžinsime natūralumą ir nagų madų fronte. Natūralistės džiaugsis, mat madingiausia nagų lako spalva bus natūrali kreminė ar švelniai rausva. Beje, prancūzišką manikiūrą profesionalai siūlo šį sezoną pamiršti.

Keeping it simple today with one of my current faves, OPI Don't Pretzel My Buttons. My nails are so long at the moment! I'm not sure whether to leave them this length or file them back a bit? Thoughts? 💭

A photo posted by Hannah Weir 💅🏼 (@thenailtrail) on Sep 29, 2015 at 5:10am PDT

SUGRĄŽINSI Į SAVO KOSMETINĘ LŪPŲ BLIZGESĮ. Nors pastaruosius keletą metų makiažo pasaulyje vyravo matinių, neblizgių lūpų efektas, šiais metais blizgesys sugrįžta. Ypač madingos metalo atspalvio blizgios lūpos, bent jau taip teigia Gigi Hadid makiažo specialistas Sarah Tanno. Deja, ir pats makiažo profesionalas pripažįsta - ši tendencija jam atrodo kiek keistoka.

Better pic of my holographic lips. #makeup #cosmetics #mua #rmua #lips #lipgloss #labret #holographic #inglot #amclipgloss #selfie #lippie #montreal #montrealgirl #montrealartist #pierced #duochrome #mtlmua #iridescent #oilslick #oilslicklips #oilslickmakeup #lipart

A photo posted by VeroniccaAramboo (@veroniccamua) on May 17, 2014 at 5:52pm PDT

BET KOKIAIS BŪDAIS STENGSIESI PADIDINTI PLAUKŲ APIMTĮ. Plaukų stilistas Gavinas Harwinas, dirbantis su tokiomis žvaigždėmis kaip Lorde, teigia, jog aštuoniasdešimtųjų mada - aukštyn pakelti plaukai sugrįžta į šukuosenų madų pasaulį. Tokios šukuosenos ne tik optiškai mažina veido formą, bet ir suteikia įvaizdžiui puošnumo ir elegancijos.

Senior portraits....I was so excited, I'm such a freakin dork😂

A photo posted by Zendaya (@zendaya) on Apr 23, 2015 at 2:23pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis