Tu laimingiausia žemėje, jei augini labradoro retriverį: štai 10 priežasčių

Ir jums šios veislės atrodo patys mieliausi? Mes net neabejojame jų švelnumu, geranorišku būdu ir palankumu. Žaismingi vaikystėje, paaugę jie tampa tikrais išmintingais geriausiais draugais. Tau be galo pasisekė, jei tave namuose kas vakarą pasitinka gražuolis labradoro retriveris!

1. Turi draugiškiausią šunį žemėje. Labradoro retriveriai kuo puikiausiai sutaria tiek su žmonėmis, tiek su kitais gyvūnais. Ne veltui ši šunų veislė yra laikoma draugiškiausia šunų veisle, mat šie šunys yra neagresyvūs, nearšūs, meilūs.

2. Namuose turi tikriausią mokytoją. Kadangi šios veislės šunys labai ramūs, palankūs, jie gali nuolatos stresuojantį ar besinervinantį dėl smulkmenų žmogų išmokyti į viską žvelgti lengviau, ugdyti kantrybę, rūpestį.

3. Turi tikrų tikriausią šeimos draugą. Jei kitų veislių šunys pasižymi individualumu, egocentriškumu, perdėtu dėmesio troškimu, tai labradoro retriveris niekuomet nepaliks šeimininkų vienų ir nesimėgaus vienatve, tačiau nelys į akis. Jam visuomet džiugesį kelia buvimas su šeimininkais, gulėjimas susirangius greta jų kojų.

4. Turi geriausią maudynių draugą. Nesibaimindama gali kartu su savimi vežtis labradoro retriverį prie jūros ar ežero - vasarą jis taps pačiu geriausiu maudynių draugu, nes tiesiog dievina vandenį, buvimą jame ir žaidimus.

5. Turi švelniausią padarą žemėje. Labradoro retriveriai be galo kilnaus būdo, nuoširdūs, draugiški, be to, labai švelnūs - niekuomet nenuskriaus vaikų, neįkas ar neužpuls. Tai agresyvumu visiškai nepasižymintys šunys, kurie tikri švelnumo įsikūnijimai.

6. Turi sveiką šuniuką. Jei tinkamai prižiūrimi, šios veislės šuniukai yra sveikumo įsikūnijimai. Retai kada sergantys genetinėmis ligomis jie gali susirgti nebent jei jiems taikoma netinkama priežiūra, jų mityba nėra pilnavertė. Taip išvengiama gausybės apsilankymų pas veterinarus ir išlaidų, kurias būtų galima investuoti kitur.

7. Turi protingą šuniuką. Labradoro retriveriai greitai mokosi naujų dalykų, be to, yra laikomi vieni protingiausių šunų, mat geba staigiai reaguoti į aplinką, kantriai leidžiasi mokomi dresūros, yra stropūs, o su amžiumi darosi vis labiau išmintingi.

8. Turi tiek merginų, tiek vaikinų mylimą šunį. Jei išėjusi pasivaikščioti su, pavyzdžiui, jorkšyro terjeru negauni tiek dėmesio iš vyriškosios lyties atstovų, kiek tikiesi (vyriška lytis skeptiškai žiūri į mažų veislių šunelius), tai išėjusi pasivaikščioti su labradoro retriveriu pasiruošk dėmesio bangai. Jis gali tapti puikiu pagalbininku susirandant antrąją pusę!

9. Turi nemokamą sporto klubą namuose. Labradoro retriveriams privalu gauti reikiamą fizinį krūvį, todėl jiems būtina daug dūkti ar vaikščioti. Kartu su labradoru prisivaikščiosi, o kartu ir pasportuosi, įgausi reikiamą fizinę formą bei paprasčiausiai smagiai praleisi laiką.

10. Turi geriausią buvimo gamtoje draugą. Kadangi šios veislės šunys ramūs, jie kuo puikiausiai geba būti gamtoje, yra smagūs ir gali tapti puikiais iškylų draugais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis