Gražiausios dvynės žemėje: tobulą gyvenimą gyvenančios sesutės jaučiasi tarsi pasakoje (FOTO)

Ko gero, 80 proc. merginų pagalvoja, jog ateityje norėtų susilaukti dvynukių ar dvynukų. Deja, laimė auginti dvi nuostabias tuo pačiu laiku gimusias atžalas pasitaiko ne kiekvienam.

Dvynukių ar dvynukų gimimą šeimoje daugiausia lemia genetika. Tikėtina, jog jei tavo giminėje būta atvejų, kuomet moteris pagimdė dvynukus, ateityje dviejų identiškų vaikučių turėsi tikimybę susilaukti ir tu. Svajos svajomis, bet, regis, amerikiečių Elishos ir Renee Herbert tėveliams labai pasiekė - jie augina ne tik charizmatiškas, linksmas, sveikas, bet ir be galo gražias dvynukes, kurias daugelis jau spėjo tituluoti gražiausiomis pasaulio dvynukėmis. Iš tiesų, Elishos ir Renee Instagram prilygsta pasakai - dvi neįtikėtinai žavios merginos kartu keliauja po pasaulį, fotografuojasi įvairioms reklamoms ar leidiniams ir tiesiog smagiai leidžia laiką viena kitos draugijoje.


Identiškos dvynukės, kaip pačios teigia, beveik nesipyksta ir dažniausiai viena kitą palaiko sunkiausiomis situacijomis. Dvynės pripažįsta, jog jų kraujo ryšys be galo stiprus - jos telepatiškai jaučia viena kitą ir dažnai negali apie vieną kitą negalvoti, kai yra ne kartu. Modeliaujančios dvynukės sulaukia ir individualių modelių pasaulio atstovų pasiūlymų, vis dėlto labai dažnai nuotraukose užsakovai jas trokšta išvysti kartu. Kam fotografuoti vieną grožį, kai gali fotografuoti kelis?


Nuostabiosios merginos ir pačios teigia, jog jų gyvenimas prilygsta pasakai, mat jų ateitis nusimato įdomi, dvynės labai daug keliauja, turi nemažai draugų, o svarbiausia, jog visuomet šalia savęs regi brangiausią žmogų žemėje - sesutę, su kuria sieja tiek daug. Pasižvalgyk po dvynukių pasaką:

View this post on Instagram

Pink & purple barbies??

A post shared by Renee?? (@reneeherbert_) on


View this post on Instagram

Beach babies for life

A post shared by Renee?? (@reneeherbert_) onView this post on Instagram

Imma take a nap right here

A post shared by Renee?? (@reneeherbert_) on


View this post on Instagram

Can’t stop matching ?

A post shared by Renee?? (@reneeherbert_) onView this post on Instagram

Putting on makeup to go to the grocery store like

A post shared by Renee?? (@reneeherbert_) on
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis