Lady Gaga pademonstravo tendenciją, kuria seks visos

Dainininkei Lady Gagai pasitikėjimo savimi netrūksta, ji viešumoje pasirodo vilkėdama keisčiausius apdarus, pirmoji išbando naujas madas ir pati jas diktuoja.

Pasirodžiusi kasmetinėje GRAMMY apdovanojimų ceremonijoje, Lady Gaga nustelbė kitas garsenybes išskirtiniu įvaizdžiu. Dainininkė pasipuošė sodriai mėlyna suknele, įstabiais raudonais aukštakulniais ir ugniniu ilgų plaukų peruku. Ne mažiau nei įsimintina apranga žvilgsnius traukė atlikėjos makiažas - akys ne tik buvo nudažytos ryškiais mėlynais šešėliais, bet ir nusagstytos svarovskių kristalais.

Lady Gaga, Vida Press nuotr.

Lady Gaga, Vida Press nuotr.

Lady Gaga, Vida Press nuotr.

Lady Gaga, Vida Press nuotr.

Pasak dainininkės, šis įvaizdis sudėliotas ne atsitiktinai, tai pagarbos duoklė neseniai Anapilin iškeliavusiam legendiniam dainininkui Davidui Boowie, kurio sceniniai kostiumai įkvėpė ne vieną dabartinę garsenybę. Visgi tai ne aklas stiliaus plagijavimas, o interpretacija, pasitelktos ne tik kertinės D. Boowie įvaizdžio detalės, bet ir šiuolaikinės tendencijos. Viena ryškiausių - mėlynais atspalviais ryškintos akys.

Lady Gaga, Vida Press nuotr.

Mėlynų šešėlių paletes pavasario ir vasaros makiažo kolekcijose pristatė daugybė garsių prekių ženklų, išsirinkti bus nelengva. Vis dėlto jei drįsi išbandyti šią grožio tendenciją, rinkis kuklesnį įvaizdį nei drąsuolė Gaga. Pakaks akis paryškinti mėlynu kontūro pieštuku ar subtiliai nuspalvinti vienatoniais melsvais šešėliais. Žinoma, apie ryškias lūpas čia negali būti nė kalbos, pagrindinis akcentas - mėlynas žvilgsnis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis