Tavo gimimo data pasakys, kas tau užprogramuota meilės srityje

Ar numanai, kiek daug apie tave gali pasakyti tavo gimimo data? Ji net gali atskleisti, kas yra užprogramuota... tavo meilės pasauliui! Žinoma, aklai prognozėmis pasikliauti nevalia, tačiau teisybės jose galima rasti. Skubėk ieškoti savo gimimo datos!

1990 - 1994 metai

1990 m. - jei tave yra įtraukęs trumpalaikių santykių liūnas, nudžiugsi - jau greitai tave aplankys ir rimti santykiai. Tiesa, savo ilgametį draugą sutiksi tuomet, kai to visai nesitikėsi - ir tai visai nebus pasimatymas su pažinčių svetainėje sutiktu vaikinu. Pasiruošk staigmenai!

1991 m. - tau prognozuojamas tikrai ne vienišės likimas, tačiau dėl savo pačios gerovės tau reikės pasistengti. Privalai suprasti, jog princai ant balto žirgo neegzistuoja, o ir tūnodama namie nesulauksi mylimojo. Tau reikėtų dažniau būti viešumoje, susitikti su draugais - būtent viešumoje gali sutikti savo meilę.

1992 m. - tikriausiai dažnai mąstai: kodėl man nesiseka meilėje? Sekasi, tik pati to neįvertini. Esi apsupta vaikinų dėmesio, tačiau nesugebi išsirinkti vieno, kuris tau labai patiktų. Pabandyk nuleisti kartelę! Tobulų vaikinų nėra ir niekada nebuvo.

1993 m. - kovoji dėl savo teisybės visomis įmanomis priemonėmis, tačiau santykiuose tai naudos neatneša. Dažnai tik pablogini situaciją, nes prieš vaikiną pasirodai karštakoše. Žinok, jog tau prognozuojami gana ramūs, stabilūs santykiai, todėl norėdama juos išlaikyti, privalai būti supratingesne.

1994 m. - kiek kukliniesi ne tik prieš vaikinus, bet ir prieš pačią save. Tau vertėtų pabūti drąsesne - pirmai užkalbiti vaikiną, paprašyti jo numerio ar net pakviesti susitikti. Dažnai save daugelyje situacijų varžai, neleidi sau pasireikšti. Ne išimtis ir meilė. Turi labiau savimi pasitikėti.

1995 m. - ko gero, jau ilgą laiką turi rimtą parnerį. Tau būdingas noras visapusiškai pasitikėti savo antra puse, netiki vienadieniais romanais, todėl gana skeptiškai žiūri į tuos, kurie nuolat susitikinėja su vis kitais žmonėmis.

1996 m. - na, gerbėjų turi nors vežimu vežk, nes turi iš tiesų prikaustančią charizmą. Tik ar nesi šaltoji princesytė? Kartais esi linkusi bendrauti iš aukšto, o ypač su vyriškąja gimine. Patarimas - būk paprastesnė ir nesistenk pasirodyti pernelyg kietaširdiška. Iš tiesų turi jautrią sielą ir tavimi būtina nuolat rūpintis.

1997 m. - išlik šaltesnių nervų ir bendraudama su vaikinais. Dažnai su jais elgiesi pernelyg emocingai - o tai gadina ne tik tavuosius santykius, bet ir tave pačią varo į neviltį. Atmink, kuo ramesnė išliksi, tuo lengviau tau bus gyventi. Todėl nesinervink dėl smulkmenų, ypač dėl tų, kurios kyla bendraujant su vaikinais.

1998 m. - šie metai tau bus kaip niekad virpinantys širdį. Jei dar nė karto neįsimylėjai, tavęs lauks kažkas ypatingo. O jei santykius jau esi kūrusi, žinok, jog šiais metais tavęs lauks ypatingas ryšys - toks, kokio niekada nebuvai patyrusi.

1999 m. - tavo pasaulyje jau yra kažkas, kas kirbina tavo širdį, tačiau rimtiems santykiams dar nesi pasirengusi. Visiškai normalu, nes esi dar jauna ir neturi didelės santykių patirties. Tad ir neskubėk, geriau orientuokis į savo pačios vidinio pasaulio tobulinimą ir savišvietą.

2000 m. - savo simpatijas, ko gero, dažnai pirmiausiai išvysti internete. Esi visiška socialinių tinklų fanė, todėl dažnai vengi daug kalbėtis - geriau jau parašysi žinutę. Būk atsargi - online santykiai dažnai netrunka ilgai, o ir pati gali greitai užsigeisti tikresnio ir nuoširdesnio ryšio.

2001 m. - esi ta, kuriai bendravimas būtinas lyg oras, todėl turi daugybę simpatijų. Tiesa, savojo princo dar teks palaukti - esi labai jauna, todėl šiuo metu verčiau orientuokis į santykius su tėvais draugais bei, žinoma, mokslus.

2002 m. - pabandyk į save pažvelgti iš šono: ar kartais tau neatrodo, jog bandai vaikinams įtikti? Dažnai sieki vaikytis standartų, bet žinok - esi unikali ir vienintelė, todėl išsiskiri iš kitų savo originalumu. Meilės srityje tavęs laukia dar daugybė nuotykių bei patyrimų, todėl dabar verčiau susikaupk mokslams.

2003 m. - tavo meilės pasaulis dar tik kuriasi, tačiau esi pasiryžusi kuo greičiau pradėti santykius su vaikinu. Neskubėk - visų pirma turi įvertinti, ar tas žmogus tau iš tiesų patinka, ar turite daug bendro, ar tau su juo gera būti. Svarbiausia, nesivadovauk savo draugių nuomone ir nesilygiuok į jas. Viską patirti tu dar spėsi!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis