Tavo charakterį atskleis neįprastas su išvaizda susijęs dalykas

Net toks, atrodo, su charakterio savybėmis visiškai nesusijęs dalykas kaip plaukų ilgis, apie tave gali labai daug ką pasakyti! Vienas užsienietiškas portalas sukūrė smagų ir trumpą testą, kuris nusakys tavo asmenines savybes pagal tavo plaukų ilgį. Išsirink panašiausią ilgį į tavųjų plaukų!

1. Trumpi plaukai - Miley Cyrus

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

2. Vidutinio trumpumo plaukai - Taylor Swift

Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press

3. Trumpesni nei vidutinio ilgumo plaukai - Karlie Kloss
Karlie Kloss
Karlie Kloss
Vida Press

4. Vidutinio ilgumo plaukai - Selena Gomez

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

6. Ilgi plaukai - Zendaya

Zendaya
Zendaya
Vida Press

Jei pasirinkai:

1 variantą - trumpaplaukės pasižymi valia, ryžtu ir... intelektu. Mokslininkai įrodė, jog trumpesnius plaukus turinčios mažiau dėmesio skiria savo išoriam pasauliui, užtat mielai tobulina vidinį. Turi aštrų protą, moka greitai išsisukti iš keblių situacijų. Be to, yra tikros bebaimės - jos pirmos dažniausiai imasi atlikti užduotis, sakyti kalbas ar... kviesti į pasimatymus.

2 variantą - esi be galo kūrybinga asmenybė. Tavo galvoje pilna idėjų, kurias tau įgyvendinti net nereikia didelių pastangų. Nesi plevėsa, skrajojanti padebesiais, pasižyi racionaliu mąstymu. Todėl tau puikiai sekasi planuoti, projektuoti, kurti. Turi lyderei būdingų bruožų - esi teisinga ir atkakli. Niekada nepašieptum žmogaus, jo be reikalo nesukritikuom. Esi mėgstama kitų žmonių.

3 variantą - tavo plaukai nei trumpi, nei ilgi, o tai nusako tavo kintantį charakterį. Kartais būni drovi, kartais - ypač komunikabili, o kartais prasiverži it vulkanas. Žodžiu, savyje talpini daugybę savybių, kurioms visoms leidi pasireikšti įvairiais gyvenimo momentais. Viena vertus, toks nuotaikų svyravimas daro tave įvairiapusiška, kita vertus - neretai kitiems gali pasirodyti kiek nepastovi.

4 variantą - esi žemiška asmenybė. Tau būdingas paprastumas, nuoširdumas, mokėjimas pasijuokti iš savęs. Tikrai nesi ta, kuri žvelgia į visus iš aukšto - tokių žmonių net šaliniesi. Moki apginti savo nuomonę, tačiau kartu ir patylėti, kai reikia. Net ir atsidūrusi kompanijoje, kurioje esi šlovinima, išlieki gana kukli.

5 variantą - esi paslaptinga. Daugelis negali tavęs permatyti. Rūpiniesi savimi, savo kūno grožiu, tačiau aplinkiniai dažnai tave laiko gražia, bet uždara ir gan tylia. Tačiau savyje talpini nuoširdumą bei gerumą, kurio trūksta daugeliui žmonių. Palinkėtume tau galbūt šiek tiek daugiau drąsos, kurios tau kiek trūksta. Ir daugiau reiškis bendraudama su žmonėmis, nes tikrai turi ką pasakyti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis