Neįtikėtino grožio Philo Collinso dukra - ją seka daugelis (FOTO)

Didžiosios Britanijos atlikėjas Philas Collinsas (65 m.) tikrai turi kuo didžiuotis. Ir ne vien sėkminga muzikine karjera.

Jo 26 - erių metų dukra Lily Collins - tikra žavinguolė, kuri yra pasižymėjusi ir puikiais aktoriniais sugebėjimais. Lily jau vaidino tokiuose garsiuose filmuose kaip „Nematoma pusė“ „Veidrodėli, veidrodėli… Snieguolės istorija“,,Su meile, Rauzė" ir kitose.

Ko gero, iš paskutinio filmo Lily geriausiai atsimena jaunoji auditorija - ši romantinė istorija tapo daugelio merginų favorite.

Lily Collins
Lily Collins
Vida Press

Lily Collins
Lily Collins
Vida Press

Turėdama tokius puikius išvaizdos duomenis, Lily sėkmingai modeliauja. Nors gražuolės ūgis nėra labai didelis, vis dėlto ji profesionaliai pozuoja įvairiems mados leidiniams, tokiems kaip Elle ar Glamour.

Lily nėra standartinė gražuolė - vieni kritikuoja, o kiti giria jos tankius, storus antakius. Jie tapo kone Lily vizitine kortele, o pati aktorė pripažįsta jų kažkaip ypatingai neprižiūrinti.

Visgi Lily visai nėra toji, kuri akcentuoja išorinį grožį. Mergina dievina rašymą, todėl įvairiuose leidiniuose rengia apžvalgas, kurios ypač yra aktualios jaunajai auditorijai. Jos kūrinius galima išvysti ir tokiuose leidiniuose kaip Seventeen, Teen Vogue ir Los Angeles Times.

Lily Collins
Lily Collins
Vida Press

Lily Collins
Lily Collins
Vida Press

Dar aktyviau nei Lily sugebėjimai ar išskirtinė išvaizda yra aptarinėjami jos santykiai su aktoriumi Jamie Campbell Bower. Jaunoji auditorija su malonumu perskaito viską, kas yra publikuojama apie šią dailiąją porą. Nors abu aktoriai - jau nebe paaugliai, tačiau atrodo iš tiesų jaunatviškai ir mielai.

Tiesa, iki tarpusavio darnos jų laukė ilgas kelias - Lily ir Jamie daug kartų pykosi ir taikėsi, vis dėlto šiuo metu jie atrodo įsimylėję ir laimingi. Nuo 2012 metų pažįstami jaunuoliai vienas kitam tinka tiesiog tobulai - panašus aprangos stilius, požiūriai į gyvenimą ir juos siejantis pomėgis vaidinti.

Jamie Campbell ir Lily Collins
Jamie Campbell ir Lily Collins
Vida Press

Jamie Campbell ir Lily Collins
Jamie Campbell ir Lily Collins
Vida Press

Ar ne šaunus Philo Collinso dukrelės gyvenimas? Mums ji atrodo viena gražiausių ir maloniausių šiandienos žvaigždučių. Jokių skandalų ir pikantiškų nuotykių... tikrai netradicinė pramogų pasaulio įžymybė!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis