Neatspėsi, ką apie tave pasakys skonis vaikinams(FOTO)

Tikrai yra nors vienas pramogų pasaulio žvaigždūnas, kuris kartais apsilanko tavo sapnuose. O gal ir ne kartais? Išsirink, tavo manymu, žavingiausią, patį dailiausią, vyriškiausią ir visokį kitokokį - iausią jaunimo numylėtinį ir paskaityk tiesą apie save!

1. Justinas Bieberis

2. Zacas Efronas

Sup Miami!! #WAYFtour

A photo posted by Zac Efron (@zacefron) on Aug 15, 2015 at 4:31pm PDT

3. Liamas Hemsworthas

It's hot...

A photo posted by Liam Hemsworth (@liamhemsworth) on Sep 22, 2015 at 12:43pm PDT

4. Robertas Pattinsonas

I will always remember 'Remember Me❤'️

A photo posted by Robert Pattinson (@mrrobertpattinson) on Mar 30, 2015 at 11:42am PDT

5. Nickas Jonas

Clearly I'm really sad in this picture 😁 Photo credit @jeromeduran

A photo posted by @nickjonas on Dec 17, 2015 at 7:53pm PST

6. Zaynas Malikas

A photo posted by Zayn Malik (@zayn) on Sep 25, 2015 at 4:17pm PDT

7. Edas Sheeranas

A photo posted by edsheeran 😸 (@edsheeran) on Jul 27, 2015 at 5:57am PDT

8. Brooklynas Beckhamas

So many amazing presents and beautiful flowers today. Thank you everyone for making my day so special. ❤️

A photo posted by Brooklyn Beckham (@brooklynbeckham) on Mar 4, 2016 at 11:47am PST

1. Jei pasirinkai Justiną Bieberį, esi ta, kuri daugiausia apie visus žino ir domisi viskuo, kuo tik gali. Pramogų pasaulio naujienos, karščiausi miesto vakarėliai, naujausios mados tendencijos... seki viską, tačiau labai dažnai pasimeti, kai tavęs paklausia, kas iš tiesų esi ir ko nori. Tu - ieškojimų kelyje, kuris tau pateiks dar daugybę nuotykių.

2. Jei dažnai sapnuoji Zacą Efroną, tuomet esi ta, kuri nėra abejinga išoriniam grožiui. Domiesi makiažo naujovėmis ir nė už ką nepraleistum progos sužinoti kažką naujo apie išvaizdą. Ar esi paviršutiniška? Tikrai ne, tave domina ir gilesni dalykai, tačiau iš pažiūros daugeliui atrodai kiek naivoka.

3. Jei varvini seilęiūrėdama į Liamą Hemsworthą, esi nuotykių ištroškusi panelė. Tavo svajose - kelionės, naujos pažintys ir ypatingas laikas. Dievini savo draugų kompaniją, su ja gali nuversti kalnus. Esi aktyvi ir sportiška, o labiausiai negali pakęsti drybsojimo ant sofos.

4. Jei dievini Robertą Patinnsoną, esi viena tų, kurios kitiems atrodo gana keistokos, uždaros. Tačiau puikiai atsiveri būdama su artimiausiais draugais, šeima. Niekas tavęs negali permatyti, esi ganėtinai paslaptinga.

5. Jei pasirinkai Nicką Joną, esi laisva ir atsipalaidavusi, tikra kompanijos siela. Tau nebūdinga dėl kažko nervintis ar giliai imti į širdį menkniekius. Esi ta, kuriai patinka daug ir nuoširdžiai juoktis, o susiraukusių žmonių negali pakęsti.

6. Zaynas Malikas patinka toms, kurios nėra abejingos prabangai ir geriems daiktams. Jau geriau nuspirksi vieną kokybišką švarką nei keturis nekokybiškus. Tas pats ir su žmonėmis bei vaikinais - esi išranki tiek kalbant apie vaikinus, tiek apie draugus.

7. Jei tau patinka mielasis Edas Sheeranas, esi ta, kuri nežiūri į žmonių išorę, tau svarbesnis vidinis grožis. Vertini pokalbius su draugais, prasmingą laisvalaikį, mielus pasibuvimus su artimais žmonėmis. Dažnai kitiems atrodai kukli, nors tikrai turi parako.

8. Jei dievini Brooklyną Beckhamą, tavo galvoje gali švilpauti vėjai. Tačiau nesijaudink, tai nėra atšiaurieji vėjai. Kai reikia, moki ir susikaupti, ir pasirodyti itin išmintinga. Tik dažnai pritingi pasistengti... dėl tavo ant tavęs dantį griežia tėvai ir artimi tau draugai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis