Praeities grožio etalonų atžalos: kas išlošė genų loterijoje? (FOTO)

Šios penkios gražuolės kadaise buvo tos, dėl kurių pasaulis ėjo iš proto. Grožis, gracija, nepriekaištingos manieros ir... slepiamas nuodėmingas gyvenimas. Nusprendėme pasižvalgyti, kaip dabar gyvena buvusių grožio etalonų anūkės. Ar jos - identiškos savo senelėms? O gal kardinaliai skiriasi nuo jų?

Grace Kelly. Garsioji aktorė, ištekėjusi už Monako princo ir tapusi princese, daugelį metų buvo tikras grožio simbolis. Nors princesės gyvenimas baigėsi tragiškai (Grace žuvo automobilio avarijoje), jos istoriją dabar tęsia gražuolė Grace anūkė Jazmin Grimaldi. Ar atpažįsti ryškias, guvias akis ir tobulus veido bruožus? Regis, Jazmin iš tiesų paveldėjo įspūdingą Grace išvaizdą...


Grace Kelly
Grace Kelly
Vida Press


Jazmin Grimaldi:


Jazmin Grimaldi
Jazmin Grimaldi
Vida Press


Jackie Kennedy. JAV prezidento Johno Kennedy žmona visuomenėje stengėsi išlaikyti nepriekaištingą reputaciją, tačiau tik nedaugelis žinojo, jog ji apgaudinėja savo garsųjį vyrą. Kalbama, jog tai buvo kerštas Johnui, mat jis taip buvo savo žmonai neištikimas.


Johnas ir Jackie Kennedy
Johnas ir Jackie Kennedy
Vida Press


Regis, jos anūkė Rose Kennedy Schlossberg iš savo močiutės paveldėjo ne tik smulkią figūrą bei dailius šviesius plaukus, o ir audringą būdą. Kalbama, jog garsioji Kenedžių šeimos atstovė pramogauja su tokiomis vakarėlių liūtėmis kaip Lindsay Lohan ir be galo mėgsta šėlti. Na, bet panašumas į savo elegantiškąją senelę tiesiog stebina...


Rose Kennedy Schlossberg (kairėje)
Rose Kennedy Schlossberg (kairėje)
Vida Press


Audrey Hepburn. Pusryčių pas Tifani žvaigždė daugelį metų buvo tikras stiliaus idealas įvairaus amžiaus merginoms bei moterims.


Audrey Hepburn
Audrey Hepburn
Vida Press


Nuostabų retro stilių bei eleganciją perėmė jos anūkė Emma Ferrer. Šveicarijoje gyvenanti gražuolė dažnai modeliauja ir pažiūrėk, kaip elegantiškai atrodo sedėdama viešame renginyje. Matyti, jog puikias manieras paveldėjo iš savo garsiosios močiutės!


Emma Ferrer
Emma Ferrer
Vida Press
Emma Ferrer
Emma Ferrer
Vida Press


Elizabeth Taylor. Kadaise viena gražiausių pasaulio moterų tituluota Elizabeth savo dešimčiai anūkų buvo tiesiog paprasta ir šilta močiutė. Atuonis kartus ištekėjusi aktorė iš tiesų turi kuo didžiuotis. Viena garsiausių jos anūkių Naomi deLuce Wilding yra tikras ryžtingosios Elizabeth pavyzdys.


Elizabeth Taylor
Elizabeth Taylor
Vida Press


Naomi paveldėjo ne tik dailią močiutės figūrą, bet ir tūkstančius vyrų iš proto vedusias akis.


Naomi deLuce Wilding
Naomi deLuce Wilding
Vida Press


Cindy Crawford. Jauniausia ir įspūdingiausia praeities grožio etalonų atžala - supermodelio Cindy Crawford dukra Kaia Gerber. Penkiolikmetė gražuolė yra tikras mamos atspindys - dailūs ilgi plaukai, tamsios akys ir nuostabi šypsena.


Cindy Crawford
Cindy Crawford
Vida Press


Beje, Kaia yra prognozuojama puiki modelio ateitis. Mes tuo net neabejojame - pažiūrėk, kokia gražuolė yra Cindy atžala.


Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis