Figūrą atidengusi Taylor Swift - ar yra ką slėpti? (FOTO)

Atlikėjų Taylor Swift (26 m.) ir Calvino Harris (32 m.) draugystė - viena žavingiausių pramogų pasaulyje. Vos Taylor viešai prisipažinus, jog nė vienas vaikinas nesugeba užkariauti jos širdies, horizonte pasirodė garsusis didžėjus.

Porelė šiuo metu nesiskiria nė per žingsnį, todėl gerbėjai vakar galėjo pasimėgauti karštais kadrais iš judviejų atostogų vienoje egoztinėje saloje.

Gerbėjai tiesiog alpo žiūrėdami į meiliai besibučiuojančias įžymybes ir... įvertino puikią Taylor Swift figūrą. Intenstyvios sporto treniruotės ir tinkama mityba daro stebuklus - dainininkė gali pasigirti ne tik liaunu liemeniu, bet ir tobula apatine kūno dalimi.

Beje, atostostogaudama Taylor nenaudoja nė lašo kosmetikos ir, tenka pripažinti, atrodo tiesiog puikiai. Kai stipriai kaitina saulė, o šalia tavęs - mylimas vaikinas, kuriam Taylor graži ir be makiažo, kodėl tuo nepasinaudoti?

Ilgas sukneles ir aukštakulnius namie palikusi Taylor ir poilsiautojo aprangą pasirinkęs Calvinas taip pat nepraleido progos pasiplaukioti vandens motociklais. Labai geras poilsis prieš didžiuosius darbus scenoje!

Štai kaip atrodė tobulas atlikėjų laikas kartu:

❤️

A photo posted by Taylor Swift (@taylorswift) on Mar 15, 2016 at 5:00pm PDT

🌴

A photo posted by Taylor Swift (@taylorswift) on Mar 15, 2016 at 5:03pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis