Garsiausios pasaulio dvynukės - gyvenimas, kurio niekad nesirinko

Jeigu savo karjerą pradėjai būdama kūdikiu, ar įmanoma „neperdegti“, nesusirgti žvaigždžių liga, nesugesti ir tiesiog gyventi toliau? Dvynukėms Mary-Kate Olsen ir Ashley Fuller Olsen (29) tai pavyko, bet ne viename interviu merginos tikino, kad, jei būtų buvusios po vieną, nežinia, kaip būtų pasibaigę...

Olsen sesutės
Olsen sesutės
Vida Press

9 MĖNESIŲ AKTORĖS
Mergaitės išgarsėjo situacijų komedijoje „Pilna troba“, kurioje dalijosi jauniausios dukters Michelle Tanner vaidmeniu, kai joms buvo vos devyni mėnesiai. Kodėl vienam vaidmeniui atrinko neidentiškas dvynukes, o ne vieną kūdikį? Mergaitės nušluostė nosis dar dvidešimčiai vaikų, nes buvo vienintelės, kurios atrankų metu neverkė, o ir filmuojant buvo daug patogiau: vienai mergaitei pavargus, filmuotis galėdavo kita. Žiūrovai ilgą laiką nežinojo, jog Michelle vaidina du skirtingi žmonės. „Pilna troba“ buvo rodoma aštuonerius metus, tad mergaitės užaugo prieš visą Ameriką ir būdamos vaikais išsiaiškino, kas yra dantų protezai – abiejų pieniniai dantukai krito skirtingu metu, o juk jos privalėjo atrodyti vienodai.

Olsen sesutės
Olsen sesutės
Vida Press

NEVAIKIŠKAS GYVENIMAS
Didžiausi mergaičių vaikystės prisiminimai, nelabai vaikiški ir susiję su kameromis bei repeticijomis. Ar jos turėjo laiko žaisti? Ne, dvynukės nuo pat mažumės pradėjo gyventi disciplinuotą ir minučių tikslumu sustyguotą gyvenimą. Ashley viename interviu prisipažino, kad jų gyvenimas buvo panašus į kareivių: pamokos, namų darbai, skrydis į Niujorką, rytinis šou, namų darbai, vėl pamokos, repeticija, interviu, vėl repeticijos ir taip be pertraukų ir atostogų. Pasibaigus „Pilnos trobos“ filmavimas, jos ir toliau tęsė tą pačią veiklą – filmavosi filmuose bei serialuose, kai kuriuos net prodiusavo. Vienas iš geriau žinomų jų filmų „It Takes two“ (Aš ir mano antrininkė“). Bet vaidyba karjera neapsiribojo. Vadybininkai stengėsi iš merginų išpešti kuo daugiau pinigų, tad prie repeticijų ir filmavimosi prisidėjo daug kitų reikaliukų: buvo kuriamos Olsen lėlės, kompiuteriniai žaidimai, vardiniai drabužiai, jos net turėjo savo žurnalą, tad pinigai kapsėjo visiems, o 2004 metais jos tapo pirmomis dvynukėmis, gavusiomis žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje. Dar po kelerių metų žurnalas „Forbes“ skyrė sesutėms vienuoliktą vietą tarp turtingiausių pasaulio merginų.

DARBAS APIE KURĮ NESVAJOJO
Tai, kad Olsenų sesutės pradėjo filmuotis tokio jauno amžiaus kai kam gali pasirodyti kaip svajonės išsipildymas, bet Olsen mergaitėms tai buvo darbas, apie kurį jos niekada nesvajojo. Dar daugiau, didžiąją gyvenimo dalį joms vadovavo, ką sakyti, kaip rengtis, kaip elgtis viešumoje ir pan. ir formavo mielų mergaičių įvaizdį, tik štai kas, jos jau seniai nebe mergaitės ir aktorystė nebetraukia. Olsenų dvynukėms kur kas geriau sekasi grožio ir mados pasaulyje, kuriame šiandien yra puikiai įsitvirtinusios.

Olsen sesutės
Olsen sesutės
Vida Press

Ir vis tik, kartėlis, jog jos neturėjo normalios vaikystės vis dar liko širdyje. Ypač Mary-Kate. Viename interviu ji prisipažino, kad su sese buvo lyg mažytės, aplinkinius linksminančios cirko beždžionėlės.

Maty-Kate turėjo daugiau probelmų nei Ashley, ji mėgo pasilinksminti ir išgerti, dėl to nuolat pakliūdavo į paparacių akiratį, o 2004 metais Mary-Kate buvo paguldyta į reabilitacijos kliniką, nes turėjo rimtų valgymo sutrikimų ir ištverti tai, jai padėjo ne kas kitas, o artimiausias žmogus pasaulyje – sesuo. Taigi Mary-Kate visada buvo skandalingoji sesutė, kuri vis prisivirdavo košės, tačiau kartą Ashley irgi įsivėlė į skandalą, vienas žurnalas įkėlė merginos nuotrauką, kurioje ji buvo kaltinama apsvaigusi nuo narkotikų. Mergina, kaip reikiant įsiuto, padavė žurnalą į teismą ir tapo turtingesne dar 40 mln. JAV dolerių.

VERSLO LEDI
Šiandien Olsen sesutės yra talentingos verslo ledi, įkūrusios mados imperiją „Dualstar Entertainment Group“, kuri kuria drabužių bei kosmetikos linijas specialiai dvyniams, ir toliau krauna dvynukėms milijonus.

Olsen sesutės
Olsen sesutės
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis