Tavo Zodiakas atskleis, koks vaikinas tau tiktų į porą

Vis dar ieškai, turi simpatiją, o gal jau senokai draugauji su vaikinu? Kad ir kokia būtų tavo meilės stadija, visuomet smalsu paskaityti, koks vaikinas tavo Zodiako ženklui yra tinkamiausias.

Avinas. Atsainus, globėjiškas, atviras. Avinės iš prigimties labai stiprios asmenybės, todėl šalia jų esantis toks pats stiprus vaikinas gali sukelti tikrą audrą. Verčiau ieškok kiek ramesnio, net atsainesnio charakterio vaikino.

Jautis. Mokantis prajuokinti, karjeristas, valdingas. Tau reikėtų žmogaus, kuris galėtų tave vesti gyvenimo keliu, o tai turėtų būti tvirtas vaikinas, kuris į viską žvelgtų optimistiškai.

Dvyniai. Turintis subtilų humoro jausmą, taktiškas, mokantis išklausyti. Dvynės yra tikros pleputės, todėl joms reikėtų partnerio, kuris taip pat būtų mokantis bendrauti. Tačiau puikiai gebantis ir laiku patylėti, mat tai būdinga ir Dvynių ženklo atstovėms.

Vėžys. Ramus, mėgstantis gamtą, romantiškas. Tau reikia vaikino, kuris sugebėtų tave romantiškai nustebinti, padaryti staigmeną. Vėžio ženklo atstovėms svarbu dėmesys, todėl vaikinas, kuris nerodytų meilės, supratimo, nemokėtų išklausyti, nebūtų šalia tavęs.

Liūtas. Iškalbingas, gebantis užjausti, teisingas. Liūtai labiausiai dievina teisybę, todėl jiems šalia būtinas žmogus, kuris už teisybę kovotų visomis įmanomomis priemonėmis. Liūtai nekenčia melo, todėl meluojantis ne jiems.

Mergelė. Nenustygstantis vietoje, puikus pašnekovas, geras kulinaras. Nuotykiai ir gardus maistas - Mergelių mėgstamiausia veikla, todėl joms reikėtų būti su tuo, kuris sugebėtų išsiaiškinti jų norus. Ramus, sėslus vaikinas ne joms.

Svarstyklės. Sportuojantis, rodantis iniciatyvą, turintis galvą ant pečių. Svarstyklėms svarbu kūno grožis bei proto lavinimas, todėl vaikinas be motyvacijos tikrai ne joms. Jos ieško lygiaverčio gyvenimo partnerio.

Skorpionas. Atlaidus, ramesnio būdo, nemėgstantis išsišokti. Su Skorpionėmis nėra lengva, tačiau tinkamas parneris ne tik jas suvaldys, bet ir motyvuos pasiekti aukštumų. Tau vertėtų įsiklausyti į tai, ką sako širdis ir rinktis ne tokį partnerį, kurį šalia tavęs įsivaizduoja aplinka, o tokį, kuris mokėtų tave išklausyti.

Šaulys. Mėgstantis nuotykius, atviras, nuoširdus. Šaulė ieško panašaus į save partnerio, todėl tas, kuris sėdi namuose priešais televizorių tikrai ne jai. Jai reikėtų mylinčio iššūkius, naujas pažintis ir neatrastas kultūras.

Ožiaragis. Meilus, orginalus, romantiškas. Ožiaragės negali gyventi be romantikos, todėl tas, kuris jų negalėtų nustebinti, joms atrodytų tikras šykštuolis. Beje, joms reikėtų ir tokio, kuris galėtų jas suprasti iš pusės žodžio ir išklausytų.

Vandenis. Skurpulingas, atsakingas, punktualus. Vandenės nėra visiškos svajoklės, užmiršusios laiko nuovoką. Šalia savęs jos trokšta partnerio, kuris jas visapusiškai užpildytų.

Žuvys. Energingas, motyvuotas, besirūpinantis savo išvaizda. Žuvys tikrai nedraugautų su tuo, kuris joms atrodo atgrasus - nemotyvuotas, neturintis gyvenimo tikslų ir numojęs ranka į savo išvaizdą vaikinas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis