BALANDŽIO horoskopas: meilės srityje kai kurių laukia pokyčiai

Avinas vėluojančių ir žioplinėjančių nelaukia! Ugninis, greitaeigis Visatos ritmas skubins reaguoti į netikėtus iššūkius, į naujų pažįstamų veidus. Balandis žiburiuoja naujais pasiūlymais, netikėtais įvykiais ir žaibiškais pasirinkimais. Startuoja metų trukmės kūrybinis ciklas. Atsiverk iššūkiams, rinkis kryptį ir žmones, su kuriais praturtinsi Žemę, pagerinsi artimųjų gyvenimus.

Horoskopą sudarė Saulė Jonaitytė - www.horoskopas.lt

Avinas

Baltajam Mėnuliui įžygiavus į Aviną, širdyje taps šviesiau, užsidegs žalia šviesa geriems sumanymams. Ir pati tapsi kitiems baltąja patarėja. Užsimanysi mokytis ir mokyti kuo kokybiškiau, nuodugniau. Puikus laikas skirti lėšas ir jėgas pažinti taikomuosius dalykus! Tapsi gyvu vadovėliu, žinių lobynu atsiliekantiems, pirmūnams ir net profesoriams. Užsidegsi naujais jausmais it pavasario šauklė. Dėl tavo dėmesio ir pritarimo kovos gerbėjai, darbdaviai, teisininkai. Tai – pergalių mėnuo, jei atsiplėši nuo interneto, priklausomybių ir kasdienės rutinos.

Sėkmės dienos 2,7,11,15,20,25,30
Įtampų dienos 5,9,13,17,22,28

Tauras

Šaunu, jei trumpam išnyktum iš visuotinio akiračio. Metas perkrauti baterijas. Geriausia – poilsis atogrąžų saloje ar žygiuose į gamtą su draugais. Kasrytinis krosiukas irgi nuramins įkaitusius, kibirkščiuojančius nervus. Kažką teks pavaduoti, globoti ar lankyti ligoninėje. Slapstysiesi arba savanoriausi. Dėl nesuvaldytų stresų yra rizika iki galo nepasveikus dar labiau susirgti. Nepasiduok raginimams žaibiškai nerti į nežinomą sritį. Paskubėjusi prarastum darbą ir užnugarį. Seksis (ir net labai!) romantikoje. Mėgaukis kiekvienu žodžiu, pasimatymu. Ilgalaikius santykius lems tavo norai ir pasirinkimai.

Sėkmės dienos 1,4,9,14,18,23,27
Įtampų dienos 3,7,11,16,20,25,29

DVYNIAI

Merkurijus, Dvynių žvaigždinis vedlys, iki birželio vidurio suteiks rojaus sodo ar komfortiško kurorto sąlygas. Pašaliniams tavo užsiėmimai atrodys kaip tinginiavimas ar pramoga. Tau pačiai – savanoriavimas kone už dyka. Radikaliai keisis įprasta gyvensena. Staigiuose posūkiuose neišvengiami konfliktai su savanaudžiais konservatyviais kenkėjais, piktomis anytomis, buitimi. Būsi pašauta Amūro strėlės – iš pirmo žvilgsnio įsimylėsi bendramokslį ar draugą. Užsidegusi jausmais lyg naujai gimusi atrasi geismą ir gyvenimo skonį. Juoku ir spontaniškomis idėjomis kurstysi kiekvieną draugiją, bičiuliams rodysi kelią į ateitį.
Sėkmės dienos 2,6,10,15,21,26
Įtampų dienos 4,8,12,19,24,28

VĖŽYS

Nustumk į šalį vaikinus, arbatėlių vakarėlius ir madas. Žvaigždės kreipia aukštyn – link ambicingiausių tikslų. Vadovai ir lyderiai reikalauja, tikisi reitingų viršūnių kaip tik iš tavęs, iš jūsų komandos. Užgrius kaip niekad daug atsakingų užduočių, pareigų. Nagi dabar išspausk iš savęs viską, parodyk, ką sugebi, atsiskleisk visame gražume. Tavo asmeninis ryškumas ir galios lems uždarbius, gyvenimo kryptis tolimai ateičiai. Pelnyta sėkmė lydės moksluose, stabiliai gerinsi pažangumą. Plėsis naudingų pažinčių ir interesų ratas. Ką nors rašyk, pristatyk ar dėstyk – kaipmat išpopuliarėsi kaip vertinga išminties skrynelė, gabi literatė.

Sėkmės dienos 1,5,9,13,17,22,27
Įtampų dienos 3,7,11,15,20,25,30

LIŪTAS

Lyg perkūnas iš giedro dangaus trenks pasiūlymai ir pakvietimai iš toli, iš kitų šalių. Turėsi greitai apsispręsti nepaisydama namiškių protestų, būsto įsipareigojimų, buvusių kolegų nepritarimo. Praeitis ir tėvai taps kiečiausia kliūtimi, kuri smarkiai pristabdys pasirinkimus. Privalai ją kūrybiškai, mikliai peršokti. Beje, būtent naujai išdygusios partnerystės ir perspektyvos ryškiai pagerins gyvenimo sąlygas artimiesiems. Jie ragais nagais įsikibę į niūrią gyvenseną, kuri tave varo iš proto. Ne metas kabintis į tai, kas garantuota. Parodyk iniciatyvą ir drąsą – pirma ženk žingsnį į laisvesnę terpę, link žmonių, į kuriuos taip nori lygiuotis.

Sėkmės dienos 3,7,11,16,21,26
Įtampų dienos 5,9,14,18,24,28

MERGELĖ

Balandis – krizių, išbandymų mėnuo. Stresai, netikėtumai tykos kiekviename žingsnyje, pereisi lyg per ugnį. Atrodys, kad eižėja mūrinis pasaulio modelis, kurį susidėliojai galvoje. Nesmerk užsispyrusi tų, kurių nesupranti ir nepateisini. Verčiau skubiai keisk mąstymą ir bendravimą. Priimk iššūkius ir nežinomas vertybes atvira širdimi, be išankstinių nuostatų ir įtarinėjimų. Būk atsargesnė su ofiso ir buitiniais prietaisais, sporto salėje, keliuose ir stotelėse. Padidinta traumų, užpuolimų ir vagysčių rizika. Nepaisant akibrokštų, ramiai ir sėkmingai pasieksi užsibrėžtus tikslus, įvykdysi visus įsipareigojimus ir planus.

Sėkmės dienos 4,8,12,19,22,27
Įtampų dienos 2,6,10,16,21,25,30

SVARSTYKLĖS

Teks nuolat dėl kažko ar su kažkuo kovoti, įrodinėti, kad esi kūrybinga lyderė. Žymiai išmanesni bendrininkai šokiruos naujovėmis, išmone. Darysi greitą pažangą, jei norėsi jiems prilygti, bendradarbiauti kaip lygi jiems, sieksi neužleisti pozicijų konkurentams. Susidursi ir su atviru priešiškumu. Nebijok, drąsiai rodyk pasiekimus, vienu žingsniu aplenk pavydžias bobutes, pritrenk aplinkinius pareiškimais, išsiveržk iš mamos kontrolės. Tiesmuką nuomonę uždaryk namuose, praeities rūsiuose. Ryškus įvaizdis bus svarbesnis nei žinios, patirtis. Nauja šukuosena sužavėsi naujus gerbėjus.

Sėkmės dienos 3,7,11,15,20,26,29
Įtampų dienos 1,5,9,13,17,23,27

SKORPIONAS

Rūpės, kas naujo už lango ir konkurentų darže. Galva bus pramušta, kaip užsilopyti finansines skyles. Su pažįstamų ar kaimynų būriu medžiosi didžiausią mamutą, bet tik rudenį tau pasiseks, kai aptiksite lobį. Pradžioje užsuk kvailų išlaidų kranelį. Dienotvarkėje kosminiai greičiai ir neplanuoti pokyčiai, kėdė smarkiai kliba. Staiga keisis arba vadovai, arba tavo pareigybė. Nagi, pagreitink apsukas, taikykis prie naujų reikalavimų, perimk naujausias technologijas. Su senais papročiais tampi kelmu, už kurio kliūva spartesni. Atnaujink aprangos, gyvensenos įpročių formatą į patogesnį, paprastesnį, laisvesnį. Tai padės išsaugoti perspektyvas ir vardą.

Sėkmės dienos 4,8,14,18,24,28
Įtampų dienos 2,6,11,16,21,26,30

ŠAULYS

Pasistversi pirmoji nešti kūrybinės ugnies deglą lyderių gretose. Šiuosyk nesidairyk į persekiotojus ir griežtus prižiūrėtojus. Veik taip, kaip liepia širdis, o ne pareigos ar uniforma. Šou renginiuose, meninėse dirbtuvėse, klubų ir paplūdimio vakarėliuose būtent tau teks solistės ar dirigentės partija, garbingiausios kviestinės viešnios sostas. Visi plos, jei nestabdysi posūkiuose, išlaisvinsi norus ir sušoksi laukinukės „vaka-vaka“. Peržengusi vidinius ir išorinius riboženklius atrasi smagesnių draugų ir gerbėjų, šaunesnę laisvalaikio draugiją. Nauja meilė, nauji susižavėjimai ir pomėgiai sudegins senus tiltus. Atsargiai, galimas neplanuotas pastojimas.

Sėkmės dienos 3,6,10,15,21,25,29
Įtampų dienos 1,4,8,12,19,23,27

OŽIARAGIS

Nesistenk įsprausti į asmenines programas nepaklusnius šeimos narius, nepavyks. Kuo stipriau juos spausi, tuo grubiau jie diktuos vienašalius reikalavimus. Prisitaikiusi ir nusileidusi sulauksi karšto palaikymo, premijų, įsimintinų viešnagių. Šiuosyk laimės tik komandinės, bendro gėrio strategijos. Svarbiausia užduotis yra skubiau apsispręsti dėl būsto, pradėti persikraustymą, remontą. Išlįs praeities klaidos ir senos skolos, suksies jose it voverė rate. Kažkur ar pas kažką teks netikėtai grįžti. Tai supurtys šeimos gyvenimą, užvirs mūšiai. Galbūt dėl šeimos finansų atsisakysi tikslų, postų. Sėkmė lydės meilėje ir kelionėse.

Sėkmės dienos 5,9,13,17,24,28
Įtampų dienos 2,7,11,15,21,26

VANDENIS

Kai vienos durys užsidaro, būtinai atlapojamos kitos. Trypčiosi ant naujų slenksčių. Už jų lauks žymiai įdomesnės perspektyvos, bet negarantuotas atlygis, nutolimas nuo svajonių. Keliausi, keisi įvaizdį, mokyklą, dviratį ar automobilį į išmanesnį, aukštesnių pavarų. Naujos pažintys ir žadamas bendradarbiavimas kaitins kraują, supurtys apkiautusią smegeninę. Laikas pagreitės, kasdienybė prisipildys naujienų ir įvykių. Apsireikš žmonės ir keliais patarimais išlaisvins iš prietarų, vidinių kalėjimų. Neverta pasitikėti naujokų ir keistuolių mokytojų pažadais, skelbiamomis tiesomis. Širdies reikaluose laukia adrenalino pilni nuotykiai – sena meilė sugrįš ir apgaubs šiluma.

Sėkmės dienos 3,6,11,16,20,25,30
Įtampų dienos 5,9,14,18,22,28

ŽUVYS

Visiškai pasikliauk nuojauta keblumuose ir nuomonių sankirtose su mama, su antra puse ir aplinka. Mat statistika, skaičiukai, vadovų ar mokytojų kritika vietoj aiškumo dar labiau klaidins, stabdys atgimimą ir pažangias idėjas, kurias užkūrei. Jos išlaisvina ir veda pirmyn ne tave vieną. Artimieji, pažįstami parodys aršiąją ir godžiąją pusę, apie kurią neįtarei. Dėl to stipriai išgyvensi, karščiuosiesi. Avino laikotarpiu apsišarvuok kantrybe, ramiai išlauk, kol ugniniai greitakalbiai žmonės ir karštų naujienų srautas strimgalviais pralėks pro šalį. Dėl jų tikrai neverta atsisakyti studijų tęstinumo ir suplanuotų kelionių, veltis į teisinius ginčus. Paieškok naujos terpės savo talentams.

Sėkmės dienos4,9,12,19,23,27
Įtampų dienos 2,6,10,15,21,25

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis