„Greiti ir įsiutę“ filmo žvaigždės Paulo Walkerio paauglė dukra - reto grožio (FOTO)

2013 m. pasaulį sukrėtusi „Greiti ir įsiutę“ veiksmo filmo žvaigždės Paulo Walkerio mirtis skaudžiausia buvo jo dukrai Meadow Walker.

Savo žydraakę mergytę dievinęs aktorius, deja, su ja išleistuvių vakaro šokio nesušoks... Kaip bebūtų, šviesaus atminimo aktoriaus dukra yra tarsi gyvas jo atspindys.

Įspūdingo grožio septyniolikmetė iš savo tėčio paveldėjo visus nuostabiausius bruožus - išraiškingas akis, mielą šypseną ir puikų kūno sudėjimą. Meadow Paulas susilaukė su trumpalaike mergina Rebecca Soteros, kuri mergytę augino iki 13 metų.

Reflecting on my father, I found myself reflecting on his passions. His passion for the ocean, his passion for rescuing animals, his passion for helping people and his passion for spontaneous goodwill. I wanted to start this foundation because I want to share that piece of him with the world. I want to share that part of him with others. I am tremendously proud to be launching The #PaulWalkerFoundation (@paulwalkerfdn) on his birthday. I can't think of a better way to celebrate my father. #DoGood

A photo posted by Meadow Walker (@meadowwalker) on Sep 12, 2015 at 9:00am PDT

Meadow krikštatėvis - pats Vinas Dieselis, todėl net ir mirus mylimam tėčiui paauglė turi tvirtą užnugarį. Iš Instagramo paskyros galima tvirtinti, jog rudaplaukė mergina paveldėjo ne tik dailius tėčio išvaizdos bruožus, bet ir nuoširdų bei atvirą charakterį.

Susitikimai su draugais, įvairios šventės ir smagus laikas - Meadow kasdienybė. Sunku patikėti, jog Meadow dar neatakuoja modelių agentūros - ji turi visus tam reikalingus duomenis! Beje, finansiškai šiuo metu mergina gali jaustis saugi - teismas jai skyrė 10 milijonų dolerių iš žmogaus, sukėlusio tragišką avariją, kurioje ir žuvo Paulas Walkeris.

Tačiau jokie pinigai neatstos skaudžios tėvo netekties... Kaip bebūtų, Meadow atrodo stipri ir ryžtinga mergina. Turbūt kitaip ir negali būti, kai tavo tėtis - legendinė veiksmo filmų žvaigždė.

17

A photo posted by Meadow Walker (@meadowwalker) on Nov 4, 2015 at 10:36pm PST

😛

A photo posted by Meadow Walker (@meadowwalker) on Nov 24, 2015 at 5:24pm PST

before I fell on my face

A photo posted by Meadow Walker (@meadowwalker) on Dec 26, 2015 at 7:06pm PST

happy birthday best friend💞💗 love you sooo much

A photo posted by Meadow Walker (@meadowwalker) on Jan 12, 2016 at 9:24am PST

where's the snow ?!!!

A photo posted by Meadow Walker (@meadowwalker) on Dec 24, 2015 at 12:08pm PST

made it

A photo posted by Meadow Walker (@meadowwalker) on Nov 23, 2015 at 3:49pm PST

👻

A photo posted by Meadow Walker (@meadowwalker) on Oct 10, 2015 at 5:57pm PDT

happy 2016

A photo posted by Meadow Walker (@meadowwalker) on Dec 31, 2015 at 9:51pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis