HOROSKOPAS SAVAITGALIUI: kai kam nešykštės jausmų (04 22 - 04 24)

Šis savaitaglis kai kurioms bus lemtingas meilės srityje... Gal tai būsi tu?

Avinas. Meilės paieškos. Jei esi vieniša, šis savaitgalis tau - tikras medžioklės sezonas! Todėl jokiu būdu neužsidaryk namuose, o lėk į klubą ar dalyvauk vakarėlyje. Nežinai, kuo pasipuošti? Svarbiausia - nuoširdi šypsena ir gera nuotaika, o visa kita palik likimui...

Jautis. Nepaaiškinamas liūdesys. Atrodys, kad nėra ką veikti, tau niekas neįdomu, o aplinkiniai ir susitarę „nuodija“ tavo gyvenimą. Geriausia išeitis pabūti vienai, apmąstyti savo savijautą bei vengti nereikalingų konfliktų.

Dvyniai. Kivirčų metas. Nori nenori, bet tikrai įsivelsi į mažus konfliktus, galbūt tau teks spręsti draugų problemas arba guosti mylimąjį. Susitaikyk su tau tekusiu likimu, ateityje pačiai gali prireikti draugo peties.

Vėžys. Šis savaitgalis yra puikus metas užsukti į naudotų daiktų parduotuves. Jūs turite išlavintą grožio pajautimą ir stiprų vidinį radarą dėmesio vertiems pasiūlymams. Ponia Sėkmė sukinėjasi aplinkui, tad galite įsigyti keletą puikių pirkinių.

Liūtas. Klausyk savo širdies. Būtent ji, o ne protas padės apsispręsti, kuris gi vaikinas vertas tavo dėmesio. Vienas atrodo mielas, tačiau kitas labiau patiktų tavo šeimai ar draugams? Nustok svarstyti, geriau paklausyk vidinio savo balso, jis žino, su kuriuo vaikinu būsi laimingiausia.

Mergelė. Laikas draugams. Tikriausiai švenčių laikotarpiu mėgavaisi šeimos draugija, todėl nebeliko laisvo laiko draugams. Atsigriebk šį savaitgalį, gali būti, kad būtent artima draugė praneš tau svarbią žinią ar atskleis paslaptį.

Svarstyklės. Atradimų metas. Sakoma, kad geriausi dalykai dažniausiai yra visai šalia, tačiau mes nesugebame jų pastebėti. Apsidairyk aplinkui, galbūt nepastebi, kad kažkas puoselėja tau itin šiltus jausmus? Mažas patarimas - nesivaikyk princo, gali nepastebėti savo širdies riterio...

Skorpionas. Tikslai ir norai. Dvejoji dėl savo studijų ar hobio? Puikus metas išbandyti kažką naujo, pasisemti patirties, kuri, galbūt, padės tau priimti sprendimą netolimoje ateityje. Jeigu yra vaikinas, kuris tau rodo dėmesį, bet nesi tikra, ar tau jis iš tikrųjų patinka, sutik nueiti su juo į vienintelį pasimatymą.

Šaulys. Jeigu turi neišspręstų klausimų ar abejoji dėl savo santykių, šis savaitgalis - puikus metas rasti sprendimą ar nutraukti tavęs netenkinantį ryšį. Tiesa, vadovaukis protu, o ne emocijomis, todėl nepriimk sprendimo atvirai nepasikalbėjusi su savo vaikinu ar žmogumi, su kuriuo nesutari.

Ožiaragis. Šeštadienis – tinkama diena nestandartiniams sprendimams ir ryžtingiems, bet apgalvotiems veiksmams. Rezultatai gali būti labai produktyvūs. Svarbiausia – nespausti aplinkinių, palikti jiems pasirinkimo laisvę. Šiandien žvaigždės netoleruos apribojimų, taip pat ir meilės srityje.

Vandenis. Tavasis gyvenimas savaitgalį nušvis ryškiomis spalvomis - gali būti, jog frote pasirodys nauja simpatija arba sugrįš senoji. Neskubink įvykių ir leisk likimui viską valdyti, taip ne tik nepadarysi lemiamų klaidų, bet ir apsaugosi save.

Žuvys. Norėsi būti visiems švelni, visais pasirūpinti, tačiau atmink, jog reikia pasirūpinti ir savimi. Gera širdis dar ne viskas, turi daugiau laiko skirti sau, savo poreikiams. Be to, su antrąja puse gali kilti kivirčų, kuriuose tu privalai nenusileisti ir pakovoti už save.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis