Kas nutiko Kristen Stewart veidui? (FOTO) (NAUDINGAS PATARIMAS)

Aktorė Kristen Stewart (26 m.) šiuo metu atrodo ne tik pasikeitusi, bet ir labai prastos sveikatos. Ką kita galima galvoti, jei aktorės paakiai tokie juodi, jog jų nepaslepia net sunkus makiažas.

Kadaise, net nepasidažiusi, Kristen atrodė štai taip - beveik jokių žymių, jog aktorės paakiai iš prigimties tamsesni. O galbūt anksčiau ji daugiau ilsėdavosi arba naudojo geresnį paakių kremą...

Kristen Stewart kadaise
Kristen Stewart kadaise
Vida Press

Kad ir kokios būtų priežastys, Kanų kino festivalio renginyje pasirodžiusi Kristen tiesiog pribloškė savo išvaizda - merginos paakiai buvo tokie tamsūs, jog jų negalėjo paslėpti net maskuojamoji pudra.

Kristen Stewart dabar
Kristen Stewart dabar
Vida Press

Puikiai matyti, jog Kristen paakiai pajuodę ir įprastomis dienomis...

Kristen Stewart
Kristen Stewart
Vida Press

Galbūt aktorę kankina nemiga, o gal tai rimtesnių sveikatos sutrikimų požymiai? Juk pajuodę paakiai gali byloti apie inkstų ar šlapimo pūslės ligas...

Tikėkimės, jog Kristen tamsūs paakiai - tik nuovargio ženklas, antraip tokia išvaizda nieko gero nežada.

Ir tu susiduri su tamsiais paakiais? Mes žinome geriausią naminę priemonę juos sumažinti ir grąžinti normalią spalvą. Tau prireiks... vos dviejų žalios arbatos pakelių!

Geriausia tokią procedūrą atlikti ryte, prieš išeinant iš namų. Užplikyk du žalios arbatos pakelius ir leisk jiems atvėsti. Uždėk juos ant akių ir palaikyk bent penkiolika minučių. Žaliojoje arbatoje esantis kofeinas sutrauks kraujagysles, todėl paakių spalva pašviesės, ding patinimas, paburkimas. Išbandyta!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis