Kate Middleton lieknumas naujausiose nuotraukose rėžia akį (FOTO)

Rodos, Kembridžo hercogienė Kate Middleton (34 m.) lieknėja ne dienomis, o minutėmis. Vakar Kensingtono rūmuose vykusiame labdaros renginyje dalyvavusi Kate iš kitų renginio dalyvių išsiskyrė ne tik elegancija, bet ir lieknumu.

Roland Mouret mados namų žydra suknele su iškirpimais ties pečiais pasipuošusi ir rutulio formos auskarus priderinusi Kate tapo tikra vakaro pažiba.

Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press

Visgi nereikia būti itin akylam, jog pastebėtum, kaip aptempta suknelė išryškino liekną hercogienės figūrą. Itin liesos rankos ir siaura apatinė kūno dalis - daugeliui kyla klausimas, kuo gi maitinasi garsiausia Didžiosios Britanijos dama?

Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press

Atrodo, jog Kate nepaiso savo mylimo vyro Williamo reikalavimų pasirūpinti savo svoriu. Itin mažai sverianti moteris vis dar laikosi griežto mitybos režimo, kurį sudaro vien augaliniai maisto produktai.

Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press

Nors Kate visą gyvenimą buvo fiziškai aktyvi, regis, šiuo gyvenimo periodu sporto ji atsisako, mat labiau yra susikoncentravusi ne į sveikatos stiprinimą, o į lieknėjimą atsisakant daugelio maisto produktų.

Tikėkimės, jog Kate neįklimps į lieknėjimo liūną... Nes iš jo išbristi gali būti sudėtinga.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis