Kardashianų šeimos istorija: to nebūsi girdėjusi (FOTO)

Labiausiai 2015 metais guglinta ir socialiniuose tinkluose sekta asmenybė yra asmenukių bei dramų karalienė – Kim Kardashian. Nesi girdėjusi Kardashianų pavardės? Tai įmanoma tik tuo atveju, jei neturi išmaniojo telefono, kompiuterio ir nesinaudoji internetu. Juk šios šeimynėlės merginos mirguliuoja absoliučiai visur: televizorių ekranuose, žurnalų viršeliuose, feisbuke, internete, reklamose, jos kuria drabužius, apps'us ir kosmetiką, dirba modeliais ir turtus gali nors vežimu vežti.

Bet kaip ši didelė, atrodytų, nieko įstabaus nenuveikusi, šeimyna tapo viena populiariausių pasaulyje? Įžymaus žmogaus statusą galima įgyti gudrumu bei kokybiška rinkodara, tai Kardashianai ir padarė.

PRADŽIŲ PRADŽIA

Nežinant visos šeimos istorijos galima galvoti, kad viską pradėjo Kim, kurios sekso juostą su dainininku Ray J. kažkas „netyčia“ nutekino, bet tai būtų ne visai tiesa. Viskas prasidėjo kur kas anksčiau. Kim tėtis Robertas Kardashianas buvo garsus Los Andželo advokatas, kuris amžiaus nužudymo byloje gynė sportininką O. J. Simpsoną ir buvo vienas iš šešių „dream team“ gynybos narių. Amerikietiškojo futbolo žaidėjas buvo kaltinamas buvusios žmonos ir jos mylimojo nužudymu. Nors vyras bandė įtikinti, kad jis „nė prie ko“, įrodymai visgi kalbėjo ką kita. Policija pasiūlė Simpsonui pasiduoti, tačiau jis to nepadarė ir Robertui perdavė laišką, labai panašų į savižudžio raštelį. Policija nutarė ieškoti Simpsono, kol jis nepakėlė prieš save rankos, ir greitai buvo pastebėta jo mašina, lekianti greitkeliu. Prie vairo sėdintis futbolininkas rankoje laikė ginklą ir nenorėjo pasiduoti. Jį gaudė 20 policijos patrulių, sekė sraigtasparniai, o gaudynes per televiziją stebėjo 90 mln., žmonių. Žinoma, Simpsoną sučiupo ir prasidėjo teismas, trukęs net devynis mėnesius. Visi apie tai kalbėjo: ir paprasti amerikiečiai, ir šalies lyderiai svarstė, ar tikrai futbolininkas įvykdė tokį žiaurų nusikaltimą, bet po daugybės posėdžių, kuriuos televizorių ekranuose stebėjo apie 50 mln. žiūrovų, nužudymu kaltinamas sportininkas buvo išteisintas. Tiesa, byla iki šiol laikoma galutinai neišspręsta, o Simpsonas visgi vėliau sėdo į kalėjimą už daugybę nusikaltimų. Bet šiandien mes ne apie jį, šiandien apie Kardashianus, kurių pavardę pirmą kartą išgarsino ne kas kitas, o kaip tik ši 1995 metais vykusi byla. Tiesa, tuo metu Kim tėvai jau buvo išsiskyrę, o mama ištekėjusi už JAV olimpinės dešimtkovės medalininko Bruce'o Jennerio, bet tai nesutrukdė garsui apie visus Kardashianus pasklisti Amerikoje.

VISAGALĖ MOMAGER

Kardashianų šlovės pradžią ir minėtą bylą daug kas spėjo pamiršti, nes vėliau vyko daugybė įdomesnių intrigų, pavyzdžiui, intymūs skandalai, vedybos, skyrybos, meilužių dramos, lyties keitimo operacija, pykčiai ir susitaikymai, todėl šiandien klano merginos yra tikrų tikriausios realybės šou „Keeping Up with the Kardashians“ karalienės. Jos yra populiarios, gyvena prabangiai ir kiekvieną dieną intriguoja savo elgesiu bei apranga. Kur toji sėkmės paslaptis? Ji slypi kokybiškuose rinkodaros sprendimuose. Tik Kardashianai parduoda ne produktą, jie parduoda save. Kai 2007 metais Kardashianų bitė motinėlė (dukrų vadinama „Momager“, vadybininkė + mama) Kris Jenner įžengė į prodiuserio Ryano Seacresto kabinetą ir pareiškė, kad turi genialią idėją, mažai kas būtų patikėjęs, jog ta idėja tęsis 11 sezonų ir Kardashianams uždirbs šimtus milijonų dolerių, tačiau įvyko būtent taip. Ir nors IMDB realybės šou kokybę vertina 2,8 balo iš 10, tai tikrai netrukdo būti vienu žiūrimiausių šou ne tik Amerikoje, bet ir už jos ribų.

Balmain Army

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Jun 9, 2016 at 8:04am PDT

SVARBIAUSIA – INTRIGA

Kadangi pirmuosiuose sezonuose kalba sukosi tik apie drabužius: Kris, Kourtney, Kim, Khloe, Kendall ir Kylie sprendė mados, grožio ir figūrų problemas, žiūrovams tai kiek pabodo ir atrodė, kad praėjus porai metų Kardashianų žvaigždė nusileis arba bus negailestingai nuleista, tačiau Kris dukterys užaugo, jos pradėjo tuoktis, gimdyti vaikus ir šou pasisuko kitokia linkme – meilės dramos, skyrybos ir kivirčai bei susitaikymai nudažė realybės šou kitokiomis, žiūrovams gerokai įdomesnėmis spalvomis ir Kardashianai vėl atsidūrė „ant bangos“. Kris pasakojo, kad ji kasdien ateidavo į darbą, atsisėsdavo savo kabinete ir galvodavo, kokį žingsnį šiandien reiks žengti, kaip penkiolika minučių šlovės ištęsti iki trisdešimties? Jos elgesys buvo suplanuotas nuo A iki Z. Keisti ir kartais juoktis arba verkti skatinę epizodai buvo suplanuoti iš anksto? Tai vadinama puikia rinkodara. Kaip įrodymą galima pateikti Kim santuoką su pirmuoju vyru. Už Kriso Humphrieso mergina buvo ištekėjusi lygiai 72 dienas. Štai tau ir intrigėlė, nes po skyrybų iki naujojo sezono buvo likęs mėnuo. Kim su žurnalistais apie savo gyvenimo dramą nekalbėjo, nes „nesijautė tam pasirengusi“, o galbūt tiesiog norėjo, kad šou pažiūrėtų kuo daugiau žmonių? Tikėtina, kad antrasis variantas, nes tuo metu vienintelis kelias sužinoti Kim skyrybų detales buvo laukti mėnesį ir žiūrėti realybės šou. Taip gerbėjai ir padarė.

Obsessed with my @lumeecase Go to Lumee.com to get one!

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Jun 13, 2016 at 8:31pm PDT

METŲ MOTERIS – CAITLYN

Intrigos vedybomis ir skyrybomis nesibaigė, tiksliau Kardashianų gyvenime skandalai gimsta kiekvieną mielą dieną. Vienas įsimintiniausių įvykių buvo Kris ir Bruce'o skyrybos, įvykusios 2014 metais, po kurių Kendall ir Kylie tėtis pareiškė, kad gyvena ne savo kūne, todėl ketina darytis lyties keitimo operaciją ir tapti Caitlyn. Kaip tarė, taip padarė, o merginos nuo šiol turi dvi mamas. Ar jos dėl to nerimauja? Ne, joms svarbiausia, kad artimas žmogus būtų laimingas, o Caitlyn Jenner ne tik laiminga, bet ir apdovanota, štai žurnalas GLAMOUR pernai Caitlyn paskelbė metų moterimi, TEEN CHOICE apdovanojimai skyrė Caitlyn socialinių tinklų karalienės apdovanojimą, taip pat ji gavo Arthuro Ashe'o apdovanojimą už drąsą, o per apdovanojimų ceremoniją Caitlyn pasakė širdį jaudinančią kalbą, per kurią abi dukterys liejo ašaras. Iš kur tiek daug žinom? Visus Caitlyn pokyčius buvo galima stebėti specialiame naujame realybės šou „I am Cait“.

JAUNOSIOS JENNER UŽAUGO

Kai realybės šou buvo žiūrimumo padangėse, jaunosios Kendall (20) ir Kylie (18) buvo dar nedidelės, tačiau dabar jos tampa vienomis didžiausių „Keeping Up with the Kardashians“ žvaigždžių, juk jos jaunos, labai gražios, turtingos ir gerbėjams dar neatsibodusios. Atvirkščiai, pats laikas joms pasireikšti! Kendall ir Kylie priklauso tam pačiam Kardashianų klanui, tačiau jos ne Kris ir Roberto Kardashiano, o Kris ir Caitlyn Jenner dukterys. Merginos nuo pat mažumės dirba modeliais, kuria savo kosmetikos ir drabužių linijas ir šiuo metu yra gerai žinomos. Ar dėl to, kad yra labai talentingos? Į šį klausimą atsakyti sunku, bet kad Kendall yra puikus modelis – faktas! Ji sugebėjo praeiti atranką ir patekti tarp 45 laimingųjų, žengusių „Victoria's Secret“ šou podiumu 2015 metais, o tai jau didis pasiekimas, nes atrankas vedantiems žmonėms nė kiek nerūpi, ar tu Kardashian klano narė, ar paprasta mergaitė iš kaimelio, jiems tu arba gera, arba ne. Taip pat ji žingsniavo garsiausių mados namų podiumais, pozavo VOGUE viršeliams ir yra tituluojama viena stipriausių šiandienos supermodelių.

I'm ready

A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on Apr 11, 2016 at 10:56am PDT

LŪPŲ SKANDALAS

Kol kas seserys Jenner atrodo mažiausiai prisidirbusios ir į intrigas įsivėlusios Kardashianų giminės merginos: nė viena iš jų dar nepasižymėjo gėdingu skandalu. Nors Kylie prisimelavo! Per ją jaunos paauglės išbandė „Kylie Jenner lūpų putlinimo iššūkį“, kuris daugeliui baigėsi labai nekaip. Iššūkis atrodo taip: merginos prideda prie lūpų stiklinę, įtraukia oro ir laiko kuo ilgiau. Rezultatas turėtų būti – putlios ir žavios Kylie Jenner lūpos, deja, realybėje viskas vyko kiek kitaip. Iššūkio dalyvių lūpos ištino, pasidengė mėlynėmis ir tiesiog atrodė baisiai. Paskui paauglės nutarė imtis ne tokių drastiškų priemonių ir bandė dažytis kaip Kylie, tačiau, kad ir kaip stengėsi, neputlių lūpų savininkėms nepavyko pasiekti tokių pačių rezultatų. Kodėl? Nes Kylie melavo, kad putlių lūpų rezultatą pasiekia nepriekaištingu makiažu, o iš tikrųjų jai padėjo laikini lūpų užpildai. Melagis melavo, per tiltą važiavo... Bet pati Kylie skundėsi, kad ji ne melavo, o tik nutylėjo faktą, nes visuomenė labai smerkianti, o Kardashianų klano merginas kritikuoja nuolat, todėl ji tiesiog nenorėjo būti ir dar kartą apkalbėta. Gaila, bet planas nepavyko, nes dėl lūpų Kylie buvo dar ir kaip sukritikuota ir apkalbėta.

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Jun 13, 2016 at 7:16pm PDT

Aktorė ir komikė Rebel Wilson viename interviu pareiškė, kad Kardashianai jai siaubingai nepatinka, nes jie visi yra netalentingi, o žinomumo aukštumas pasiekė tik dėl skandalų. Tačiau gebėjimą visuose 11-oje realybės šou sezonų sukelti bent po keletą didesnių ar mažesnių skandalų galima irgi pavadinti šiokiu tokiu talentu. Bet kokiu atveju Kardashianai gudrūs, nes be gudrumo tikrai nebūtų to pasiekę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis