Paplūdimyje pasirodžiusi Beyonce: išryškėjo daugeliui merginų būdinga bėda (FOTO)

Atlikėja Beyonce, priešingai nei mes, šiuo metu slėptis nuo lietaus neturi. Havajuose su mylimuoju Jay - Z atostogaujanti dainininkė mėgaujasi saule ir puikia kompanija.

Pasirinkusi spalvotą maudymosi kostiumėlį, margintą gėlių raštais, garsi dainininkė neslepė gerų emocijų - kartu su Jay - Z ji smagiai plepėjo ir net kartu lingavo į taktą dainuodami dainą. Stilingus aksesuarus gėlių motyvais pasirinkusi Beyonce pateisino karalienės B vardą - atrodė tiesiog fantastiškai!

Visgi akylūs gerbėjai pastebėjo kai ką, kas yra būdinga daugeliui merginų. Nors Beyonces figūra nepriekaištinga ir atletiška, jos taip pat neaplenkia celiulitas, kuris yra šiek tiek matomas ant Beyonces kojų. Žinant, kaip sudėtinga yra atsikratyti šio apelsino žievelės efekto ant odos, visai nesinori teisti garsiosios atlikėjos.

Beyonce viename interviu teigė ilgus metus kovojusi su šia problema - naudojo anticeliulitinius kremus, ėjo į masažus ir atliko specialius sporto pratimus, mažinančius celiulitą. Deja, išnaikinti jį ne taip paprasta...

Atostogaujančios Beyonces nuotraukas rasi ČIA, ČIA ir ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis