Šie būdai augina plaukus kaip ant mielių!

Ne veltui sakoma, jog kai kurioms merginoms nereikia dėti nė lašo pastangų, siekiant užsiauginti ilgus plaukus. Jie tiesiog... auga. Didelę reikšmę plaukų augimui turi genetika, tačiau žinant plaukų auginimo gudrybes galima gerokai paspartinti jų augimą. Pasiruošusi sužinoti?

Įmasažuok į galvos odą aliejaus

Masažuojamaisiais judesiais įmasažuok į galvos odą aliejų, augalų ekstraktų, vitaminų ir mineralų – taip pagerinsi kraujotaką, paskatinsi augimą. Masažas būtinas tiek intensyvesniam plaukų augimui palaikyti, tiek ir plaukų stiprinimui. Nepamiršk pamasažuoti galvos odos bent kelis kartus per savaitę.

Pamaitink plaukus naminėmis kaukėmis

Plaukai bus minkštesni, švelnesni, jei pamaitinsi juos namuose pačios pasigamintomis kaukėmis. Plaukų auginimui puikiai tinka visos naminės kaukės, į kurių sudėtį įeina kiaušinis. Jis skatina plauko augimą ir gydo pažeistus plaukus. Pabandyk itin veiksmingą kiaušinio ir medaus kaukę - sumaišyk vieną kiaušinį su trimis šaukštais medaus ir masažuojamais judesiais įtrink į galvos odą. Palauk pusvalandį ir nuplauk kaukę šiltu vandeniu. Plaukai taps kur kas minkštesni bei švelnesni.

Stebuklingosios dilgelės

Jei vaikystėje aplenkdavai dilgeles per kilometrą, tai šiuo metu jų visai nesibaidyk. Ypač, jei tavo plaukai silpni ir lėtai auga. Mamos bei močiutės nuo seno žinojo - dilgelės ne tik gražina plaukus, bet ir priverčia juos kur kas greičiau augti. Išmėgink dilgelių nuovirą - sumaigyk pluoštelį digelių ir užpilk jas vandeniu. Palik šį nuovirą bent savaitę pastovėti, o vėliau skalauk juo plaukus. Tokią procedūrą gali atlikti kelis kartus per savaitę. Sakoma, jog po mėnesio plaukų augimo rezultatas tiesiog pribloškia!

Pasirūpink, jog nepritrūktų vitaminų

Plaukams reikalingi vitaminai A, C, H, visi B vitaminai, taip pat cinkas, varis, keratinas, silicis ir geležis. Todėl pasirūpink, jog šių vitaminų netrūktų tavo mitybos racione. Ypač plaukų augimui reikalingas vitaminas B. Jo gausu pieno produktuose, mėsoje, grikiuose, avokaduose, selėnose bei bananuose. Jei negauni pakankamos dozės vitaminų iš maisto produktų, patartina gerti papildus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis