HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (07 08 - 07 10)

Pranešamas lietingas savaitgalis, tačiau ar tai sukliudys nuotykiams ir naujiems atradimams?

Avinas. Šį savaitgalį Venera tau pamojuos atsisveikindama, ir tau bus liūdna be jos. Pastarosios kelios savaitės buvo kupinos streso – švelniai tariant. Ir nors tau patiko Veneros sustiprintas dėmesys tavo personai, ne visos jo apraiškos buvo malonios. Patyrei daug dramų ir pavydo scenų.

Jautis. Apskritai, šis savaitgalis Jaučiams bus gana ramus. Paprastai išgirdus tokias prognozes, tau norisi užversti akis ir atsidusti: „Kaip nuobodu“, tačiau šį savaitgalį tikrai džiaugsiesi ramybe. Pagaliau galėsi pabaigti visus darbus, kurių niekaip nepavykdavo užbaigti dėl daugybės įsipareigojimų ir santykių problemų.

Dvyniai. Šį savaitgalį pasistenk neišlaidauti, nors ir labai knietės. Norėsi pripirkti draugams ar mylimajam dovanų, atsiprašydama už audringą pastarųjų kelių dienų savo elgesį, ir net tau nebūdingus protrūkius. Marso ir Saturno tandemas Šaulių pasąmonės zonoje paskatins susimąstyti apie dalykus, apie kuriuos seniai negalvojai.

Vėžys. Vėžio ženklo atstovėms savaitgalį gali atrodyti, kad jų širdis reikalauja daugiau dėmesio, nei paprastai. Tačiau nepamiršk, kad artimam žmogui dėmesio gali reikėti dar daugiau, nei tau. Bet kokiu atveju, ši situacija gali sukelti įtampą svarbiuose santykiuose.

Liūtas. Žmonių komentarai, pastabos gali netikėtai išvesti iš pusiausvyros. Jų elgesys tau atrodys šiurkštus, nemandagus. Gali netgi tau įprastas geras manieras pamiršti ir atsakyti tuo pačiu. Ne bet nepasiduok ir visada stenkis išlikti savimi.

Mergelė. Nepamiršk, kad savanaudiškumas ne visada vertinamas kaip neigiama savybė. Kartais sveika ir net būtina prisiimti egocentrišką vaidmenį. Prisimink, kad visada reikia pasirūpinti savuoju „aš“. Tad nepulk mojuoti kumščiais, kai kiti demonstruoja tokį patį elgesį.

Svarstyklės. Kodėl aš? Savaitgalį nuolat norėsis užduoti šį klausimą. Gyvenimas atrodys tarsi atrakcionas „Amerikietiški kalneliai“, o giliai širdyje norėsis, kad viskas būtų kitaip. Jei tik įmanoma, nuo visko atsitrauk ir pasidaryk pertrauką. Įsiklausyk į savo mintis, jausmus. Išsakyk juos kam nors. Kalbėdamas aiškiau pamatysi esamą situaciją.

Skorpionas. Šį savaitgalį reikėtų pasisaugoti. Tvyro tokia energija, kad tavo kryptimi gali atlėkti kokia lazda ar akmuo. Tad neprarask budrumo, nes priešiškumas tiesiog tvyro ore. Galingos jėgos veikia vedamos emocinės agresijos. Jeigu nebūsi pakankamai atsargus, gali kilti karas.

Šaulys. Rūkas pagaliau prasisklaidė, vėl viską aiškiai matai. Būk budri ir atidi, nes nežinia iš kurios pusės gali laukti šūvis. Esi atkaklus žmogus, ypač meilės klausimais. Aplankys kūrybingumas, tad savo tikslą rasi beveik be didelių pastangų.

Ožiaragis. Bendravimo meistras Merkurijus daro staigų posūkį ir palies jūsų meilės ir kūrybingumo zoną. Be abejonės, tai atsilieps draugystei. Jei su kažkuo pradėjote draugauti, didelė tikimybė, kad pasirinkote ne tą žmogų. Na, laikas parodys.

Vandenis. Žvaigždės įspėja, kad šeštadienį gali pritrūkti žinių ar patirties, sprendžiant kažkokį klausimą. Tai pasakytina ir apie asmeninį gyvenimą, ir apie reikalus, ir apskritai apie santykius su žmonėmis. Jei nepripažinsi, kad kažko nežinai, gali padaryti didelių klaidų. Vienintelis teisingas sprendimas – su kuo nors pasitarti.

Žuvys. Šį savaitgalį tau gresia pavojus pamiršti kažką labai svarbaus. Nors aplink tave įsivyraus ramybė, kokios jau seniai nebuvo, tavęs neapleis jausmas, kad ji netikra arba laikina, ir tuoj vėl nukris kokia plyta ant galvos, ir viskas vėl bus kaip visada.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis